Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 évesen nem tudok csajozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen nem tudok csajozni, soha nem is volt még csajom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
hogyan változtassak ezen? Hova menjek ismerkedni egyáltalán? És mit mondjak a csajoknak?

2015. máj. 14. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
1.: ne csajnak hívd, hanem lánynak/nőnek
2015. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

A csajozás olyan mintha falni akarnád a nőket, és e elriasztja őket.

Talán próbálj meg egyre koncentrálni, és ne 100 közül megfogni bármelyiket, mert mindegy az csak csaj legyen.

Egy lány próbálj meghódítani, ne összevissza válogass, hogy bárki jó csak "csajozz".

2015. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ja, nézz ki egyet valahol, és ismerkedj meg vele, beszélj úgy, mint egy új baráttal.
2015. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

11:33


Bár én egyre szeretek csak koncentrálni de nem biztos, hogy ez a módszer célra vezet.


Nem bírom felfogni miért, de ha nem fogadom el egyből, hogy egy lány nem akar randira jönni, hanem meg egyszer kétszer tovább próbálkozok akkor mindig fenyegetőzés és sértegetés lesz belőle és persze kételkednek abban, hogy rendelkezem e elég intelligenciával ahhoz, hogy felfogjam, hogy nem.


Nem értem miért baj az ha valaki többször próbálkozik ha tetszik neki egy lány... Sokszor megjártam...


28 éves vagyok, és fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Diplomám van dolgozok jó fizetéssel, de viszont csak munkából és magányból áll az életem.

2015. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

ez a Felnőtt párkapcsolatok rovat, lehet 23 éves vagy de a gondolkodásod alapján inkább a tini párkapcsolatba kellett volna írnod, kb azon a szinten vagy ha itt nyafogsz ahelyett h a kezedbe vennéd a sorsodat, ha meg elképzelésed sincs h mit kéne tenni akkor szintén rossz helyre írtál...


4-es, te is 1 idióta vagy, ha nem jössz be 1 lánynak akkor azt hiszed ha 50x megkérdezed h randiztok e akkor már tetszeni fogsz neki? ez sokat elárul az intelligenciádról... milyen melód van, netán nem csatorna ásó körmunkás vagy?


kb ennyi lett volna a napi majdénmegmondomatutit show

:D

2015. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mérnök
2015. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4: Ne haragudj, de tényleg nem sokat tudsz a nőkről. Ha ő téged besorolt a "csak barát" vagy az "idegesítő pasi, aki nem száll le rólam" skatulyába, soha az életben nem fogsz onnan kikerülni, akárhányszor is próbálkozol.
2015. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valamit nem tudsz, és ezen változtatni akarsz, az csak egyet jelenthet: meg kell tanulnod.

Mit mondjál a csajoknak? Ami érdekli őket. Hogy mi érdekli őket? Na itt van a bibi. Ha nem ismered az ellenséget, akkor bizony nehéz győzni fölötte.

2015. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!