Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti elfogadnátok társnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soshow1989 kérdése:

Lányok ti elfogadnátok társnak egy ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Ha amúgy rendben van az élete van egy jó munkahelye amit imád jár sportolni vannak barátai normális családja viszont van egy gyógyíthatatlan mentális betegsége ( bipoláris ) ami folyamatos kontrollt ( gyógyszerszedés) igényel.

35/F


ma 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem bocsi
ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Félnék tőle.
ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
A többségnek lövése sincs a biopoláris zavar "mi fán terem", csak azt tudják pszichés probléma. Ha nem kezeled akkor tényleg elég durva dolgokra képes - ezt te is tudod. Nagyon sokan nem tudnak mit kezdeni a váratlan indulat kitörésekkel, vagy depresszív megnyilvánulásokkal.
ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Én járnék bipoláris nővel.
ma 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha amúgy a kezelése alatt "tünetmentes" akkor nem látom okát hogy miért ne ismerkednék vele.
ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Én azt gondolom, hogy manapság mindenkinek van valami gondja, vagy legalábbis a többségnek. Ezek lehetnek traumák, csalódások, nehéz megélhetés bármi miatt. A lényeg, hogy milyen mértékben mutatkozik meg az adott mentális betegség egy kapcsolatban. Ha annyiban kimerül, hogy rosszkedvű szomorú az illető azon lehet segíteni, de ha mindez a betegség tettlegességben, ordítozásban vagy más megszégyenítésével jár, akkor természetesen nem.
ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az eddigi kommenteket! Szerencsére jelenleg "tünetmentes" vagyok. Sok sikert a társkeresésben!
ma 20:12
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Már volt mentális problémával küzdő partnerem, a következőben inkább kihagynám ezt:)

De ettől függetlenül lehet nálad tünetmentes és tényleg tök okés lesz a párkapcsolat! Nem szabad, hogy ez gátat szabjon! Sok sikert!

ma 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem ilyet, alvajáró volt mellette. Tiszta para.
ma 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem, fúj, nem. Van elég tapasztalatom mentális beteg emberekkel, nem kell több.
ma 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!