Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nők, hányadik randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők, hányadik randi körül kezdtek csókolózni azzal akivel randiztok?

Figyelt kérdés

ma 16:55
A kérdező szavazást indított:
1-3. randi
4-7. randi
8-10. Randi
20 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokára. Ha megbízok benne.
ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Első, max második randi. Ha addig nem éreztem vonzalmat, utána sen alakult ki.
ma 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
2-essel egyetértek. Akivel nem volt első randin csók, azzal kapcsolat se lett. Vagy mert töketlen volt megcsókolni a pasi sokadjára is, nekem meg nem kell töketlen pasi, vagy én nem vágytam rá, hogy megcsókoljon.
ma 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Hát bennem egy randi alatt nem alakul ki a vágy, hogy egy idegen szájában matassak, ahhoz több kell.


Ha előtte ismertük egymást, akkor talán.

ma 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
#4 akkor még nem randiztál jóképű, sportos, kívánatos pasival.
ma 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

5, dehogynem. De nekem az kevés, hogy jól néz ki. Nagyon kevés. Szerelem nélkül nincs bennem szexre vágy.


Mások vagyunk, ennyi.

ma 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Nekem elég egyedi mert idegennel nem randizok, csak ha már ismerem a pasit valamennyire. Így viszont már első randin lehet “bármi”.

Vőlegényemmel első randin le is feküdtünk, addigra 2 ève ismertük egymást haverként.

ma 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

#6 “Szerelem nélkül nincs bennem szexre vágy.”


Csókról volt szó.

ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Csók nekem ugyanaz.
ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha most randiznék, én akkor is várnék a sokadik randira, még akkor is ha megvan a vonzalom. Valószínűleg óvatosabb lennék már, amiatt. Sok volt a csalódás.
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!