Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külsőre bejön neked egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre bejön neked egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Helyes (nem hollywoodi szinten, de mondták már), sportosan elegáns stílus, vékonyabb testalkat, magas, szemüveges, általában borostás, őszülő haj (és borosta).

30-as évei közepén jár.


Ez kinek jön be? Ha írsz, kort is írj, kérlek!


Illetve tanácsot szeretnék kérni. Min lehetne javítani és hogyan?


ma 10:46
A kérdező szavazást indított:
Tökéletes, ez pont az esetem!
Nem rossz, igazából tetszik
Nem tudom eldönteni, elképzelhető, hogy bejön, de az is, hogy nem
Nem taszító, de nem is az esetem
Bottal sem piszkálnám
Férfi vagyok, szavazni akarok
17 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Tapasztalataim szerint, az ilyen férfiak, intellektuális szempontbol, nagyon magas szinten vannak, ami szamomra nagyon vonzó. Így "tökeletes, pont az esetem"

N34

(N-születésentől fogva N)

ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kép nélkül ezt így nem lehet megállapítani szerintem...


De így 35 körül szerintem még inkább a belső értékek azok, amik dominálnak. Férfi erő, határozott fellépés, intelligencia.

Van olyan férfi ismerősöm, akire mondjuk illik ez a leírás külsőre, de nulla szintű férfi kisugárzása van... Így nem is jön be, hiába a külső.

ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2


36/Nő

ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A leírás alapján nekem teljes mértékben, de

1. csak ez alapján nem lehet eldönteni, pl. én is ha ugyanígy leírom magamat, talán még vonzónak is tűnhetek vagy legalább átlagosnak, miközben nagyon nem vagyok,

2. az én véleményem nem mérvadó, mert gondolom, minimum átlagos nő lenne a célcsoport.

Egyébként 33 vagyok. Kinézetre kb. keress rá youtube-on Almási Kitti és dr. Kiss Dorottya beszélgetésére, utóbbihoz hasonlót kell elképzelni.

ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a vékony férfiak nem jönnek be.
ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
33 vagyok. Nekem nem jön be mert túl fiatal, magas, szemüveges, vékony, őszül.
ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem jó a vékony férfi test. Én a minimum 90 kilósokhoz vonzódok.
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, de jó az alap. Belső tulajdonságok?
ma 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Borosta és őszülés nem tetszik, a többi oké, de ebből nem sokat lehet megtudni, a helyessèg relatív.


20, l

ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

5össel hasonlóan a vékony pasik nem jönnek be annyira. Volt már vékony pasim, misszionáriusba mikor rám feküdt azt hittem a medence csontjával fogja kiszúrni az oldalam. :D

Illetve enis husi alkat vagyok. N

ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!