Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső vagy belső?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha ismerkedtek valakivel,nektek mi fontosabb? Külső vagy belső?


Kezdem én: nekem fontos mind kettő.


A válaszhoz írhattok nemet és kort is!


tegnap 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő fontos. És nálam is belsőre magasabban van a léc. Ez persze nem azt jelenmti, hogy a külső nem számít.
tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

ÉS*

külső ÉS belső!

Hülye lennék feladni bármelyikből. Akkor inkább egyedül.


nem kor

tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha étterembe mész akkor az étel íze, vagy a mennyisége a fontosabb? Ugyanúgy fontos mindkettő! Ha valaki külsőleg nem tetszik, akkor nem fogod vonzónak találni. Ha "belsőleg" nem stimmel, akkor meg nem fogsz hozzá kötődni.
tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
De érdekes, hogy itt mindenkinek a belső a fontosabb, aztán ha kimegyek az utcára rohadtul nem ezt látni, főleg a fiatalabbaknál. Csávók úgy beszélnek csajokkal mint egy darab szarral, de legalább jól néznek ki...
tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

14, egyrészt valószínűleg nem a "fiatalabbak" kommentelnek ide (16-20 évesek?), másrészt kívülről sokminden bunkóság lehet, ami a kapcsolatban résztvevőknek oké.

Persze, én is látok hajmeresztő dolgokat, kapok el olyan beszélgetéseket, hogy meglepődök, de tudom, hogy, ha engem a húgommal, korábban az exemmel, vagy húgomat a párjával hallják külsősök, akkor nagyon sokszor hatalmas bunkónak tűnünk, de egymás között ez a stílusunk, mert mi helyén tudjuk kezelni "értjük egymást". Más a kontextus, ha én poénkodom a húgom súllyával, vagy ha egy idegen. Talán így érthető.

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mindkettő...

N 32

tegnap 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!