Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavar téged ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar téged ha valaki ghostol az interneten?

Figyelt kérdés

Ez a mai rohanó világunk. Ebben is megmutatkozik. Ha ez fáj, akkor inkább csak azt jelenti, hogy te még nem alkalmazkodtál hozzá.


''Addig fogsz szenvedni, ameddig nem szenvedsz eleget.'' (Utána soha többé, mert jobb döntéseket fogsz hozni)


Gondolj csak bele egy igazán jó nő helyébe, naponta írnak neki 20-30-an. Szerinted a választottján kívüli 29-nek mind esszét ír majd, hogy miért ''nem''? Annak minimum fele elkezd ''sírni'', hogy ''DE MIÉRT NEM!?'' ''Beszéljük meg...'' bla...bla...


Habár a nők elöl titkold el, de amíg nincs meg az a komoly dolog valakivel, te se csak egy vasat tarts a tűzben. Széles skálában nézd a világot, ne egy csövön keresztül. És nem fog érdekelni a ghostolás.



okt. 14. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez most ilyen kérdésnek álcázott véleménykomment? Egyébként annyi igazság van benne, hogy az x-edik ghosting után már valóban nem tudja komolyan venni az ember, és tényleg már le se szarja a másikat. DE! Nem lehet hogy pontosan ez a mentalitás - a túltolt ghosting/nokontakt mindenre is - vezetett el oda, hogy az egész online ismerkedés hitelességét és értelmét vesztette? Mert amíg nem volt tinder és nem volt ghosting, úgy ahogy működött. Manapság meg már minek rakna bele energiát bárki is, ha a másik fél bármikor szó nélkül eltünhet? Vagy ha csak egyetlen swipe a következő "szerencsés jelölt"? Vagy miért kéne ezek után bárkit is komolyan venni? Sokan mégis ezt képesek számon kérni, a komolyanvétel hiányát, akár olyan emberek, akik maguk is ghostingolnak másokat. Most akkor hogy is van ez? :)
okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Összefoglalom a lényeget: a világ szar, légy te is szar. Az emberek felszínes szarok, légy te is felszínes szar. Aztán verd a melled mennyire bölcs vagy.

Nos, meg a nagy lónak a kukiját azt! :D Ha a világ a vesztébe rohan, nem kell alkalmazkodni hozzá, nem kell vele együtt a biztos pusztulás felé rohanni. Köszönöm szépen, de rohanjon az, akit kergetnek! Én biztos nem fogok.

okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Mert én valóban elhittem hogy érdeklem, majd találkozunk meg iyleneket amiket mondott.erre mikor felmegyek az oldalra ő pont online van, rá is írok nagy örömmel, és erre kilép..


Hát ez kissé amolyan "arconcsapás"

okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Ja és másnap ezek a szokásos bocsik is. Csak fokozzák.
okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Azért mert gerinctelen, bunkó, prosztó húzás.

Főleg, ha valakivel már sok beszélgetés és randi is volt, tehát nem 1-2 napos chatelgetés.

Semmi energiába nem kerül annyit írni, hogy bocsi, nem szeretném folytatni, minden jót.

Ha erre jött a faggatózás, hogy de miéééért, arra nem kell már válaszolni. De egy egyértelmű lezárást mindenki érdemel, az csak szimpla korrektség.

okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem értem.
okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Engem addig nem zavar a dolog, ameddig randi nem volt, csak duma. Ha már randin voltunk, tiszteljen meg annyival, hogy leírja, "bocs, de nem" - emiatt zavar főleg, meg a bizonytalanság miatt, mert ilyenkor nem 100%, hogy ő nem akar, hanem az is eszébe jut az embernek, hogy beteg, rosszul lett, eltűnt, elvesztette a telefonját.
okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

Na, azért.. sokan vagyunk mazochisták, akik élvezzük a lelki kínzatást 😆

Nem hozunk olyan döntést...


És igen, zavar a ghosting. Meg ez a folyamatos marhaság, hogy nekem alkalmazkodnom kéne bármihez. Nem leszek ilyen. Én önmagam leszek, a hibáimmal. Nem fogok hazudni magamról magmnak, akkor se, ha belehasad a lelkem. Nekem ez kevésbé fáj, mint megjátszani magam.


Szóval én nekem ilyen hülye beállítottságom van, hogy azzal akarok ismerkedni, aki hatással van rám valamivel, aki mellett másnak érzem magam. És nem fogom elengedni ezt addig, amíg nem találtam rá megoldást. Ez van.

okt. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk szerintem a ghosting egy fokkal jobb mint az indoklás nélküli nem. A bocsi nem akarom folytatni után valami indoklás nem fog világvégét okozni. Pl, más az életfelfogásunk, és a céljaink, pedig külsőre bejössz, vagy jól kijövök veled de a ropi vékony boka tetszik, és a tiéd csak átlagos, és a görög lábujj tetszik, vagy a hosszú nyak, vagy mittudomén a szempillád olyan túl egyenes, a combod meg nem ér össze pedig nekem az kell, a lábad meg x, az orrodon meg van 2 szeplő, stb baromságok amiket magában gondol az illető de cseszik leírni, pedig igazából lényegtelen dolgok, ezeken senki nem sértődik meg, csak elkönyveli hogy ez hülye, aztán boldogan ismerkedik mással.
okt. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Engem ismerkedes elejen, amig nem volt szemelyes talalkozo, abszolut nem zavar.

Lehet vitazni azon, hogy tiszteletlen-e ez vagy sem, de igazabol semmi hatasa nincs az onbizalmamra, ezert nem is akadok ki rajta. Nem kell tudnom az okot, mert ugysem tudok/akarok valtoztatni rajta, hogy mondjuk hogy all a hajam vagy mekkora a mellem vagy milyen a zenei izlesem.

Az mar viszont zavarna, ha randik utan ghostolna, ott azert mar tartozik a masik legalabb annyival, hogy leirja, “koszi, de nem”.

A legdurvabb az volt, amikor a fel eves parkapcsolatom zarult le ugy, hogy szakitani sem volt kepes a masik, hanem egyszeruen csak tobbet nem ertem el sehol.

okt. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!