Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem, hogy soha nem lesz barátnőm? Több lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abban keresek segítséget hogy 23 éves srác vagyok akinek soha nem volt még barátnője és úgy érzem hogy esélytelen hogy lesz valaha. Eddig sajnos semmi másban nem volt részem csak csalódásba és elutasításba és ezért érzem azt hogy reménytelen. Sajnos az önbizalmam ráment erre az egészre. Legjobb esetben is sajnos csak a barátzóna jutott nekem ami azt illeti sajnos nem ez volt a cél. És jelenleg az az igazság egyáltalán egy lány se beszélget velem. Sajnos tehetetlennek érzem magam belül mert azt érzem semmi más nem számít csak a külső meg a pénz ha barátnőt szeretnék és a belső elmarad. És nagyon elvagyok keseredve valószínűleg depresszió is kialakult nálam emiatt. És úgy érzem barátnő nélkül nincs értelme az életnek, mert úgy érzem ahoz hogy normális életem legyen barátnő kell. Hát külsőleg vannak nálam szebb fiúk is meg gazdagabbak is és emiatt azt érzem lehetetlen. És hat nem vagyok egy testepito típus sem. 180cm magas vékony srác vagyok. És sokszor sajnos igazságtalannak érzem amikor én kedves voltam egy lányhoz akkor a beszologatos fiú kellett a lánynak. És sajnos úgy érzem semmi esélyem nincs arra hogy változzon a helyzetem hogy legyen valakim. És sajnos semmi felé segítségem nem volt ebben az egészben és már kétségbe vagyok esve. Köszönöm előre is a válaszotokat!

ma 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:

"És hat nem vagyok egy testépítő típus sem."

Ezen még könnyen változtathatsz és az önbizalmadon is sokat fog dobni ha kicsit kidolgozod magad!

ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Ne aggódj, mert ha eddig nem volt ezután se lesz valószínűleg.


Játszópajtásodnak viszont ezután is ott lesz az a nyomi kis kukac a lábaid között.

ma 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy dolgot tehetsz csak, hogy lentebb adod.

Ha ez nem megy neked, akkor meg jobb ha elengeded a témát.

Sajnos ez a helyzet, ezt nem rosszindulatból mondom.

ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kezd el a segged maszirozni hogy felkeszulj a bzisagra
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

35 vagyok. Nincs senkim, de az anyagi helyzetem gyógyír mindenre. Ettől még lehetnek olyan egyének, akik nemtudják elképzelni az életüket nő nélkül.


Az élet több számomra egy nőnél.

ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagyis csoro vagy 5os...
ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát milliárdos még nem vagyok.
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Errol van szo...
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!