Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fáj ennyire sok itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire sok itteni férfinak, hogy a 20-as nők kedvükre válogathatnak?

Figyelt kérdés

Még a 30as 40es nők is, ha szexről van szó. Ez az élet rendje.


Igaz idősebb korban a férfiak vannak már előnyben. Akkor már ők válogathatnak kedvükre. Sokkal több az idős nő ugye, mint az idős férfi. Ez is az élet rendje.


ma 12:07
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
50%

Nekem azert, mert nem engem valasztanak. :)


Egy idosebb ferfi. :D

ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%
30as 40es nők csak akkor válogathatnak ha ők az alfa csajok....
ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1,

Idősebb férfiaknak pedig pont könnyebb már.

ma 12:12
 4/26 A kérdező kommentje:
2, Szexre simán találni.
ma 12:12
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűen irigykednek.
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
5, Szerintem is.
ma 12:14
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Provokatív kérdés. 1-es jól válaszolt. Nem igaz hogy erre nem jöttél rá magadtól.
ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
46%

"Még a 30as 40es nők is, ha szexről van szó. Ez az élet rendje."


Ti ezzel nagyon nyugtatni szeretnétek a kis lelketeket, hogy lesz olyan életszakasza egy nőnek, hogy nem kell semmire egy férfinak, maximum szexre.

Nincs ilyen drágáim.

Egy nő, ha kicsit is ápolt, csinos, szép a haja, az alkata, akkor fog kelleni a férfiaknak bármilyen kapcsolatra.


Ne reklámozzátok már, hogy ti konkrétan csak huszonéves (ha elérték egy bizonyos kort) akkor hozzátok képest csak gyerekekkel vagytok hajlandóak összejönni, mert nektek 30 felett szexen kívül már másra nem kell a nő.


Ez nyilván nem így van, de belegondolhatnátok hogy milyen ocsmány egy gondolat ez.

ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

7,

Az első pont nem jól válaszólt, mert idősebb férfiként már könnyebb nőt találni.


Irigységre gondoltam magamtól. Sok itteni férfi nem tudja feldolgozni, hogy a fiatalabb nőknek magas az igényszintjük. Szerintem ez normális.

ma 12:23
 10/26 anonim ***** válasza:
73%

8. Attól, hogy valaki leírja, hogy csak szexre kell neki nő, még nem lesz minden férfire

igaz.


Egyébként meg mindenki azt reklámoz, amit szeretne, kapitalizmus van.

ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!