Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan nő, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan nő, aki úgy érzi nyitva áll a szíve egy másik emberhez való kapcsolódásra?

Figyelt kérdés
És úgy gondolja, hogy egy másik ember szíve nem játék?
ma 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Az a másik embertol fugg . Nyilván pl incelekbe az eletben nem tudnék szerelmes lenni.



Szórakozni nem szoktam mások érzelmeivel, engem nem dob fel, csak vinné az energiámat.


De fordítva már megesett hogy valakik tök feleslegesen csinálják ki miattam magukat. De ott se én tettem tonkre a másikat hanem ő magát a feleyleges kötődésével önkínzásával.

ma 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném felhívni valamire a figyelmed, amivel szerintem nem vagy tisztában, a kérdés alapján.


Amikor valaki úgy próbál párt találni, hogy azt veti fel "létezik még" - eleve rohadt nagy unszimpátiát vált ki azokból, akik szintén pár nélkül élnek, mivel nulladik lépésben benyögöd a nőkről alkotta negatív sztereotípiád, lekezelő nézeted, hogy szinte már el se tudod hinni, hogy lenne ilyen, => "minden nő sz--r". Ne csinálj ilyet légyszi, ne állíts ki magadról rögtön ilyen bizonyítványt, ne csodálkozz, ha ez nem jön be...

ma 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

2-esnek nagyon igaza van! Ebben a kérdésben benne van, hogy annak a nőnek jobbnak kell lennie a többi nőnél ahhoz, hogy őt válassza ez a férfi, csakhogy a nők nem fognak versenyezni egy pasiért, főleg nem olyanért nem, mint a kérdező.

Mellesleg azok a nők, akik mentálisan is rendben vannak, nem versengenek a többi nővel, hanem összetartanak, tisztelik egymást, úgyhogy ez a versenyeztetés, "létezik még olyan nő..." szöveg nagyon szánalmas, és nem célravezető.

ma 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pl nem gondolom, hogy játszhatnék a barátom érzéseivel, szívével vagy bizalmával. De ehhez az kell, hogy őt egy nagyon értékes embernek tartom. A helyzet az, hogy bizony sosem voltam hajlandó "kapcsolódni" minden jöttmenthez.


Egy intelligens, végtelenül kedves, jóképű és ambíciózus férfival (akinek - hogy valami rosszat is mondjak róla - néha baromi fárasztó a humora), nos vele szívesen kapcsolódtam, vele szívesen megosztottam az életemet.

ma 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Persze. És létezik olyan férfi, akinek a punci nem játék? És nem azt nézi, hogy lehet a nőből kicsikarni azt, amire vágyik a szexben úgy, hogy közben a szívének is hazudik?
ma 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szomorú, hogy mindenbe a legrosszabbat látjátok bele. Bár sajnos rossz tapasztalataim vannam, de nem kezelek le senkit és végképp nem általánosítok. Csak kérdezek, elvégre ez egy ilyen oldal. "Versenyzésről" meg aztán senki sem beszélt. Nem kell senkinek "jobbnak" lenni, csak másnak mint amit eddig tapasztaltam.

#4, köszönöm a kultúrált választ!

ma 20:32
 7/10 A kérdező kommentje:
#5, én úgy vélem a szex a partneredre való maximális odafigyelésről, kommunikációról és kölcsönös örömszerezésről szól. Sajnálom, hogy nem bántak jól veled.
ma 20:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Létezik! Jelen! Már csak az a kérdés, hány éves vagy és hol laksz, kérdező?
ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem léteznek ilyen nők? Ja, biztos néhányan visszautasítottak és megy a hiszti megint, hogy minden nő haszonleső, érzelemmentes lotyó!
ma 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mik azok a tapasztalatok, amik által ilyen negatív vagy?
ma 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!