Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedhetnék ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék ebben az élethelyzetben?

Figyelt kérdés

Jelenleg főállásban dolgozok napi nyolc órában egy irodaházban. Emellett levelező képzésen egyetemi hallgató vagyok. Tehát hétfőtől szombatig teljesen be vagyok táblázva. Az estéim szabadok csak. Eljárni nem szoktam sehova, mert nincs kivel, a barátnőimnek már van gyereke.

Regisztráltam a társkeresőkre, de az nem az én terepem. 26N


ma 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Merre laksz?
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy.
ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Járj el egyedül
ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen nincs olyan, aki szimpatikus?


Egyébként nem rosszból mondom, de vannak nőismerőseim, akik ugyanígy betáblázták magukat, és egy randit is kb egy héttel előre kell egyeztetni. Ilyenkor legszivesebben megmondtam volna az egyik csajnak, hogy ha nincs időd még egy randira sem, akkor kapcsolatra hogyan lenne?


Hétvégén sincs időd eljárni, vagy beszélgetni? Akkor se munka, se egyetem elvileg.

ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Szexistának fog hangzani, de az, hogy nő vagy, elég jó esélyt ad, hogy találj kapcsolatot, ilyen körülmények között. Ha ugyanezt az élethelyzetet férfiként adnád elő, akkor már készülhetnél az örök magányra.
ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Most a tanulmányi időszakban szabad minden vasárnapom, de amint megkezdődnek a vizsgák, az se lesz szabad.

A munkatársaimmal nem kezdenék ki soha, nem a legjobb stratégia. Nincs is olyan, aki szimpatikus lenne ott.

ma 18:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Melyik városban élsz?
ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
A 4-es jól írja. Miért kell neked kapcsolat amikor nincs is időd rá. Amúgy is egy kapcsolat sok komprumisszummal és figyelem elvonással jár. Most fokuszálj a tanulmányaidra és ha maj végzel és több szabad időd lesz térj vissza erre.
ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy nagy igazság: az embernek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen.

Nyilván a körülmények is behatárolják a lehetőségeidet, de alapvetően te döntöd el, hogy mire akarsz időt szánni, és mire nem.

Az én barátnőm is egyetemista, igaz, csak alkalmanként dolgozik mellette, viszont egy kifejezetten kemény szakra jár, de mégis meg tudjuk oldani a kapcsolatunk ápolását. Hétvégén találkozunk, hétköznap meg napi szinten beszélgetünk, vagy írunk egymásnak messengeren. Vizsgaidőszakban is meg lehet oldani a találkozást, sőt, volt már olyan, hogy vizsga előtt, meg után is találkoztunk. Szóval... némi kompromisszummal szinte bármit meg lehet oldani. Persze, ehhez az is szükséges, hogy a másik fél (esetünkben én) ne olyan legyen, aki begőzöl, ha nem tud minden nap találkozni, de látod: működik. Sőt, ki merem jelenteni, hogy életem legjobb kapcsolata.


"A munkatársaimmal nem kezdenék ki soha, nem a legjobb stratégia."

Olyannyira nem a legjobb stratégia, hogy húgom ha így gondolkodott volna, akkor most nem lenne boldog családanya.

ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!