Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten miért lett ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten miért lett ilyen nehéz hetero férfiként társat találni? Csak férfiak akarnának ismerkedni mindenhol, nők meg sehol sincsenek a palettán.

Figyelt kérdés

10 évvel ezelőtt még nem volt ilyen rossz a helyzet. Akkor még javasolták is Budapestet nem csak országos de nemzetközi fórumokon is, hogy jó hely csajozni. De mostanra ez teljesen megváltozott. Szó szerint mára nem maradt női társkereső a városban csak elvétve, de férfiak százezrei vannak egyedül.

Mi ment tönkre?


ma 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

En amjkkr tarskeren voltam csak pest melletti tájszolásos meg fogatlan parasztok akartak komolyat csak, vagy hivtak fel vagy talalkoztak. Mrg ezek a monogámok is akik egy életre keresnek társat.

A tobbi szexre ment csak, vagy lopni lehúzni, meg foglaltak, meg a sok egyéb aljadék vagy akik nem tetszenek.

Valodi pestivel soha nem lett semki vagy tilottam vagy stb

Csak pest mellettiekkel alakult csak mindig normalis beszelgetes normalis korrekt udvarias randi dehát azok meg..neha az utcán is lestek hogy uristen ilyen nő leáll egy ilyen pasival..

ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Diplomás , min 700 ezret kereső férfinek , aki fitt és magas is, annak kb 20 perc felszedni Pesten akárkit.
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
A 150 centis, 80 kilós dumdumgolyó macák is 190 magas, diplomás, kigyúrt pasit akarnak.
ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Nők is vannak egyedül, én is 1-2 éve. Az a baj, hogy túlságosan hozzá szoktam a nyugihoz, hogy nem kell máshoz igazodnom, hogy a lakás úgy néz ki ahogy hagytam, hogy nem kell senki után pakoljak, stb. Persze hiányzik egy társ, de amíg nem találkozok olyannal akin érzem, hogy társ lenne és nem csak egy púp a nyakamon, addig egyedül maradok.
ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, milyen korosztályban keresel, de ez hülyeség. A buszon vagy 5 lány szemezett velem, az egyetemen 3 lánnyal is összejöhettem volna, ha nem lenne barátnőm.
ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyvárosban az igények is nagyobbak. A vidéki árfolyamnál drágább (lakások) és több ember is megfordul (reptér), ami miatt férfiként nem nehéz a lista végére kerülni.
ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert megöregedtél?

10 évvel ezelőtt nyilván könnyebb volt, mert 10 évvel fiatalabb voltál..

ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csomó nő van mindenhol
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!