Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rajtam kívül van más is aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül van más is aki azt érzi hogy nem fog találni párt akivel családot alapíthat?

Figyelt kérdés

Tiniként úgy gondoltam előbb utóbb lesz barátnőm meg később feleségem, gyerekem. Most 28 vagyok és nem úgy alakulnak a dolgok, nincs senkim. Eddigiek alapján teljesen úgy érzem hogy nekem nem lesz családom.

Van esetleg más is így, hogy szeretne de nem jön össze?


ma 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

Túlsúlyos vagy ? Változtass!! Diplomás vagy ? Változtass ha nem! Keresel minimum 700 ezer nettót ? Nem? Akkor változtass!


Nem pityeregni kell hanem cselekedni! Meg kell felelni a női rajtengedélynek! Aki nem tud annak marad a magány és a bánat recsi.

ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vagyunk, főleg férfiak. Én már inkább örülök neki nem kell megszakadni a munkában, csak a magam jólétére kell gondolnom.
ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen. Gyereket is sokan ugy vállalnak hogy igaz nem jo apának semminek, a másik de már kifut az idobol a nő es inkább bevállalja azt is hogy egyedul neveli akkor inkabb fel.


Ha 30+ év se volt elég normalisat találni 35-40 már nem is keresnek.

ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 26 éves 30 éves koromig kerestem, de mindig vakvágányon voltam. Ebben az életkorban még nincsenek is ott a férfiak hogy családot alapítsanak. Akiknek ebben a korban már van az csak a szerencsésebb életképes réteg, de egyáltalán nem az a jellemző.
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, hogy jobban szeretem a kényelmet. A család rengeteg nyűggel jár, amit persze értékelem, ha valaki szívvel-lélekkel csinálja, de a legtöbb férfi csak a státust szeretné és a gyerekkel kapcsolatos melót lepasszolja az anyukának. Én nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni, de magamon változtatni is elég nehéz lenne.
ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.Nincs az ég világon senki,soha nem is volt.Szűz vagyok 26 éves nőként.Én lemondtam róla,valamiért a sors az egyedüllétet szánta.
ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A családban sem játék és mese az élet. Én sokszor meg akarok szökni. Ritkán van csend és mindig mindenki éhes. Reggeltől csak most ültem le.
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!