Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kasztrendszer egyszerűbbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kasztrendszer egyszerűbbé tenné a társkeresést?

Figyelt kérdés

Az AI osztályozná és kasztokba sorolná az embereket. Lenne aranykaszt a top pasiknak és bombacsajoknak. Ezüstkaszt a kissé kevésbé szép, de még mindig vonzó embereknek. Bronzkaszt az átlagnépnek, bádogkaszt a kicsit átlag alattiaknak, és rozsdakaszt az imceleknek meg a gyk-n nyígó femceleknek.


Az egyes embereknek pedig az AI vezérelte társkeresők a saját szintjükről ajánlanának potenciális társakat.


Plusz volnának módosító faktorok vagyon, végzettség, képzettség alapján (kb. mint a dungeons and dragonsban a kockadobásnál). Ha pl. Bronzkasztos vagy, de nagyon jól fizet a melód, esetleg ötből egyszer ezüstkasztos jelöltet is feldobna a tinder.


Így sokkal több egymáshoz illő pár jöhetne létre.



tegnap 18:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
51%

" a femcelek mellé, akiknek minden kérdésről az incelek jutnak az eszükbe. "


Olyan nincs, hogy femcel :)

tegnap 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

29

Ugyanolyan bánásmódot érdemelnek, de a párkapcsolat nem esélyegyenlőséi intézmény.

tegnap 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
41%

Onnantol, hogy egy rendszer korlatozza a szabad parvalasztas jogat, nem akarnek az adott orszagban elni. Annyi tortenne, hogy ebben az esetben kulfoldre koltoznek (meg ugy is, hogy egyebkent jo no vagyok, tehat valoszinuleg jo pasikat dobna be), de nekem senki ne szabja meg, hogy hogyan ismerkedjek, plane nem kulso alapjan, amikor a belso ertekek legalabb olyan fontosak.


25N

tegnap 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
61%

Néha az ilyen felvetések eszembe juttatják, hogy sokaknak igazából teher a szabadság, és arra vágynának, hogy birkaként tereljék őket az életben.


Személy szerint én nem ilyen vagyok, nem élvezném ha mások belepofáznának a személyes dolgaimba csak azért, mert az könnyebb és biztonságosabb.

tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
33%

Esélyegyenlőség ide vagy oda, egy testi fogyatékkal

élő emberrel nem sokan akarnának párkapcsolatot, tehát a kérdés jogos!

tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember a való életben ismerkedik, nem az interneten. Ott meg nem tudod kiszűrni, hogy ki kivel. Én nőben átlagos vagyok, kinézetre szintém átlagos férjjel. De ha ronda lennék, akkor is inkább egyedül maradnék, minthogy nagyon leadjam. Van az a szint, ahol egyedül jobb.
ma 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!