Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 - 40 évvel ezelőtt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 - 40 évvel ezelőtt is ekkora redflag volt a nőknek ha a férfi még 30 évesen is a szüleivel élt?

Figyelt kérdés
ma 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Szerintrm igen.

Nálam biztosan az....

Szeretem a szexet, és az, hogy csak nálam lehet, elég ulluziorombolo

ma 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen, mert akkoriban mindenki katonaság után ment és épített magának házat 20-21 évesen és megházasodott. Legalább is az én nem kevés ismerősöm közt így volt.

De hát ma már nem tudsz egyszerű munkából építkezni, mint akkor.

ma 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
miért nem költözöl külön?
ma 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
30 40 éve a legtöbben már gyereket neveltek 30 évesen.
ma 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyobb volt, mert korábban kezdték a családalapítást és a munkát. Főleg, hogy sok lehetőség volt állami ingatlan igénylésére. Szüleim is így jutottak panelhoz, amit később meg is vettek.
ma 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Persze, a legtöbben 30 évesen már gyereket neveltek, és könnyebb is volt addigra saját lakáshoz jutni.
ma 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A 4 éve 6.4 millióért vett házat most 18-ért tudnám eladni.

2000-ben egy lakótelepi lakást adtunk el 6-ért, most ér kb 38M-t.

ma 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez az egész túl van hike-olva. Én is bedőltem ennek, és külön költöztem egy évre egyedül albérletbe. Életem legnagyobb pénzkidobása volt. Semmivel nem ment könnyebben a csajozás, ugyanúgy nem volt semmilyen érdeklődő mint előtte.

Nem ez érdekli a nőket, ez a probléma már csak akkor merül fel ha már eleve full-ra bejössz neki meg minden és jövőt szeretne veled. Ha nem vagy alapvetően vonzó külsőre, nagyívben leszarják kivel élsz.

ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!