Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » McDonalds randi ennyire gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

McDonalds randi ennyire gáz?

Figyelt kérdés
Azt olvasom, hogy a McDonaldsba vinni a nőt milyen gáz már? Mi a f*sz van itt már? Degusztációs menűt zabálna már 50+ ezerért meg rooftop bár 8+ ezer Forintos koktélokkal? Csak az a jó lassan, mert az instar1bancok megtehetik, akkor ez a "szint"?

ma 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak a McDonalds az egyetlen hely a világon ahol kb lehet egy normális kaját enni pár ezer forintból. Szóval igen, ha elmúltál tizenéves akkor nagyon gáz oda vinni valakit randizni.. De szerintem ennyi ésszel inkább ne randizz. Szívességet teszel vele minden szingli nőnek.
ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Mintha csak a McDonald's és az ötcsillagos étterem letezne...
ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ennyire gáz. Nem kell luxi étterembe vidd a csajt, de egy mcdonalds, ahol egymás szájában csámcsognak a vendégek, büdös van és trash kaját árul, az első randira szerintem is full gáz.
ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
20 év felett gáz. Tiniknél belefér.
ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor főzök otthon és esszük azt. Vagy grillezek.
ma 15:44
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Legalja, annál lejjebb nincs, de huhuuu nehogy le merje ezt írni valaki, mert akkor indul a hiszti.


Ugyanannyi pénzből, vagy kevesebből már simán meg lehet enni egy szelet sütit egy cukrászdában, és az már mindjárt emberibb.

ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Ostoba. Mintha csak a Meki és luxus éttermek lennének.

Én nem eszem Mekiben, szemét, egészségtelen kaja. EGy idniai büfé sokkal jobb akkor már, és kb. egy árban van. Bár első randin eleve nem kell kajálni menni.


Ez is csak unalomból kiírt ostoba kérdés.

ma 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Misery ***** válasza:
75%
Mondjuk a kérdés alpáriságától függetlenül én örülnék egy mekis randinak, de nem első alkalommal, hanem amikor a másik már tudja, hogy mit szeretek. Mert a mekis sajtburgert sajnos nagyon szeretem. :D
ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Egyedül sem megyek mekizni, na nem majd még randizni!

Nemcsak a kaja minősége miatt, de a mekik általában túlzsúfoltak és nagy valószínűséggel ismerőssel is összefutsz majd.

Én szívesebben ülök be egy szép nyugis cukrászdába, de sétálhatunk is a rakparton. A saját részemet úgyis én fizetem (nő vagyok), szóval senki nem fog csődbe menni miattam. :))

ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Inkább ne üljünk be sehova.
ma 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!