Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merem elhívni a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elhívni a lányt beszélgetni, mert félek a nemtől?

Figyelt kérdés
4 hónapja írtam rá egy csajra előtte 3 hónapot vártam, hogy megtegyem e, hogy írok neki. Majd 3 hónapig nem válaszolt egy kérdésemre. Most írt megint, eddig el tudtam felejteni, fájt, hogy ignorált, de teljesen megértem, én nem vagyok az az igazi kan, sosem volt még egy randim sem, gondoltam így 30 éves korom előtt megpróbálom, de csak attól tartok, hogy "nem " lesz a válasz, és akkor örökre vége annak, hogy engem sosem utasítottak vissza. Meg az is ott van, hogy most tudok álmodozni, hogy van egy pici esélyem és jó így élni, hogy van aki ír nekem, még ha ritkán is ám sosem kezdeményez..
tegnap 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el tojik rád esélyed sincs nála.
tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Kb hogy néz ki egy beszélgetésetek? Nem lehet, hogy túl unalmas? Amúgy egy lányra ne tegyél fel mindent, simán lehet hogy másoknak szimpatikus lennél
tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele, nem sok értelme van. Az ilyen csaj mindig ignorálni fog, nem érdekled őt. max írj vissza neki 3 hónap múlva, addig ismerkedj másokkal.
tegnap 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Figyelj, mi nem látjuk a beszélgetéseiteket, viszont ha már vagytok egy olyan szinten, akkor megpróbálni meg lehet, inkább utasítsanak vissza, minthogy ha meg se próbáltad volna, utána azt bánnád. És ha ő nem jön össze? Akkor nem ő az akit neked szánt a sors. Én azt mondom hogy tedd félre ezt a "sose utasítottak vissza" címedet, és ne érdekeljen ha visszautasítanak. Viszont ha még nem komolyak a beszélgetések, akkor elijesztheti egy randi. Max ha már komolyak, akkor se még egy randi legyen az elején, hanem mondjuk hívd el egy kávezóba, vagy bárba, aztán ott úgyis kiderül hogy élőben milyen az összhang.
ma 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te az igentol is felsz
ma 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"van aki ír nekem, még ha ritkán is ám sosem kezdeményez.."


Es miert nem kezdeményez? Mert k**vára nem érdekeled

Hagyd a g3cibe

ma 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szedd össze végre a tökeid!
ma 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tök alap dolgok amiket írok, egyébként meg nem vagyok jó szociális dolgolból, van egy kollégám és őt szoktam kérdezni, hogy mit kell mondani egyes szitukban. Társaságban feszengek, félek. Egyedül dolgozni szoktam elmenni, meg sétálni, sokat.


Nekem hónapok óta benne van a fejembe, hogy el kellene menni pszichológushoz, de félek tőle mert átküldene pszichiáterhez gyógyszerért, holott pedig csak egy társaság hiányzik akivel tudnék pl. történelemről, fociról beszélgetni.


Megkérdeztem a lányt, hogy van e Instagramja, erre irja "van" nem is linkelte. :( nem értek hozzá, de mondom megkérdezem.


Ha valaki tőlem kérné pl. a telegramom, vagy VK-t.. egyből linlelném , szó nélkül.

ma 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!