Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn hogy tudom kiszűrn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn hogy tudom kiszűrni a kamu profilokat?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy pl női képet tesznek fel de mondjuk pasik írnak?

Jöhet priviben is. Köszönöm.


ma 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Mondjuk találkozol velük?
ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első ránézésre sehogy.

Némi fészbukos, vagy instás kutatómunkával lehet némi esélyed.

ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

huh sok ilyen van, nekem is irt több is ilyen, hol idősebb, hol fiatalabb képpel volt fent férfi és pontosan ugyanaz a szöveg volt bemásolva hajszál pipre, azt tünt fel, úgy bukott le, hogy pontosan ugyanabban az időben küldte a kettőt egyszerre szinte.

Én azt mondanám, hogy a megérzésedre hagyatkozz inkább, én az adathalászokat is a facen azonnal kiszüröm mikor rámirnak kamu profilról akarnak vásárolni ..szóval jó szimat ez a lényeg.. fejleszthető...hajrá

ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgetés alapján is ki lehet hamar szűrni. Azért nem hiszem, hogy túl gyakori az ilyen. De sok helyen lehet képet igazolni, ha igazolt, nem igen lehet baj.
ma 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ugye a nagyon átlátszó, amikor már konkrétan modell képeket tesznek ki. Legegyszerűbb szerintem minél hamarabb áttérni más oldalra beszélni, ott pedig hívás vagy video chat. Vagy kérsz egy olyan képet, amin pl fog egy kis labdát
ma 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!