Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajoknak vonzó ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak vonzó ha a pasi nagyon penge a gazdálkodós retro videojátékokban?

Figyelt kérdés
Pl. Stronghold Crusaderbe olyan várat épít, hogy a csajszik a tíz ujjukat megnyalhatják utána. Vagy az Age of Empires-ba az övé a legtutibb birodalom. Ez azt bizonyítja, hogy a pasinak van érzéke a pénzhez, gazdasághoz, otthonteremtéshez. Ez vonzó a csajoknak?

ma 10:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%

Lég szűk az a rétek, aki ettől a bugyijába csurrant.


99%-a azt se tudja miről beszélsz.

(36/N)

ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Majd ha mindezt a valóságban teszi :-P
ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, nem azért mondják erre, hogy függő, mert jól tud játszani, hanem azért, mert azt hiszi ezzel megy valamire a valóságban.


De akkor visszakérdezek:

Ha Skyrimben hamar összeházasodtam a whiteruni kereskedő nővel és minden küldetésszál házason telt, akkor én tapasztalt vagyok a komoly kapcsolatokban, tudom milyen a megbízható házasság?

Nos?

ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
Ó igen, ha meg fifázol akkor olyan szinten vagy labdarúgó világbajnok zsigerből, mint más nekifutásból sem... pls
ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%

Kiváló kondiban vagyok, jártas vagyok szinte minden fegyvernemben és rendkívül ellenálló a szervezetem MINDEN létező vagy újonnan kifejlesztett betegséggel szemben. A libidómnál már csak a szexuális vonzerőm a nagyobb, különösen az ariszokrata vonású nőkkel szemben.


TÉnyleg?

Áh, f*szt, csak van 400 órám a Witcherben.

ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%
Hát a strongholdban meg az aoe-ben faék egyszerű a gazdasági rendszer. Majd ha a europa universalis-ban vagy a victoriában lesz a tiéd a legtutibb birodalom.
ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!