Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 60-as férfi, 18 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

60-as férfi, 18 éves lány kapcsolata működhet?

Figyelt kérdés

tegnap 14:51
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Tetszik egy lány nekem hisz 18 éves. Ez a kedvenc korosztályom amúgy. Családot is alapítanék vele, mert nincsenek utódaim azért mert sokáig magtalan voltam, de pár éve ismét nemzőképes lettem.
tegnap 14:52
 2/30 anonim ***** válasza:
62%

Ha esetlet Flaudy György lennél, akkor igen.

Neki 65 évvel fiatalabb felesége volt.

Mivel azonban nem vagy ő, így neked nem működhet.

tegnap 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
A börtönben biztosan
tegnap 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
61%

Mit akarsz te 60 évesen egy olyan fiatal csajtól? Arra nem gondolsz hogy fiatalabbat akar? Hogy nem akar még családot? Csak a saját érdekeidet nézed! Önző!

Nem, nem működhet!

tegnap 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
55%

Működni minden működhet, csak szarul.


Ez a felállás kifejezetten ellenjavallott, mert a családalapítás nem vélelen nem a 60-as éveink projektje. Egyrészt ilyen idősen felelőtlenség gyereket válllani, mert biológiailag egészségtelen. Igen a nőknek is, ez folyik a csapból is, de a férfi örökítőanyaga legalább annyira nincsen a toppon eddigre, nagyban növeli a rendellenességek kockázatát (illetve már sok kutatás van arról, hogy a meddő párok nagy részénél egyébként a férfi fél a hibás, csak ez nem merül fel az embereknek, mert szülni a nő dolga). Ha összejön, a gyereknek az elkövetkezendő 20 évben szinte folyamatos gondoskodás kell, ami igényli a fizikai és anyagi jóllétet, mert egy gyerek időigényes, fárasztó és drága. Viszont innentől már inkább a leépülés a jellemző fizikailag szóval nagy az esélye, hogy te ebben már nem fogsz tudni részt venni, illetve hogy nagyon korán az életében elhunysz. Bármikor bekövetkezhet az, hogy a te fiatal arád a gyerekeitekkel itt marad pénz nélkül, mert hogy ennyi idősen a tanulása is ki van zárva, hacsak nem tudsz rá tényleg egy nagy vagyont hagyni (tehát nem egy tanyát, hanem mondjuk több városi ingatlant), ami mellett tud gyereket nevelni akkor a családod, ami neked annyira kellett, nagyon meg fogja szívni.


Összességében szerintem legyen szíved, ne legyél önző és ne tedd ezt.

tegnap 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%

NEM.


Ráadásul a hozzáállásod is undorító.


Ez a 18 éves lány egyébként vonzódik hozzád, vagy csak ijesztő módon kajtatsz utána?

tegnap 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
Hülye troll.
tegnap 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
Kérdés jelentve, remélem, hogy törlik.
tegnap 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
Fujj...
tegnap 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%

#8


Jelentettem én is.

#2 voltam

tegnap 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!