Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddő férfiak és nők : ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddő férfiak és nők : ti mikor, az ismerkedés melyik szakaszában avatjátok be a leendő partnereteket?

Figyelt kérdés

Nem akarom titkolni, de nem is akarom például egy netes társkereső oldalon a nevemmel és képemmel együtt feltüntetni.

* Nem akarok senkit megvezetni, vagy pazarolni az idejét, de az ismerkedés első pár alkalmával nem akarok ennyire feltárulkozni. Elfogadtam, mint tényt, de azért a másiknak lehetnek olyan reakciói, ami nagyon megbántana.

* Volt aki a child free csoportokat javasolta, de én például nyitott vagyok az örökbefogadásra így ez sem egy jó megoldás.



tegnapelőtt 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

És te tudod, hogy meddő vagy? Csak mert szerintem legtöbben azt se tudják, hogy meddők. Amúgy én úgy gondolom, hogy szerintem, ha feljön témaként akkor, illetve tereled a témát abba az irányba. Csak így feldobni a levegőbe nem érdemes. Meg eggyetértek abban, hogy vannak attól még megoldások, hogy gyermek lehessen, én sem mennék egyből ilyen child-free community-be ilyen célból.


Úgy kb azt mondanám amikor már kezdene, nem csak randizás lenni a dolog valami olyasmi időzítéssel.

tegnapelőtt 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Nekem eddig 3 férfival alakult úgy, hogy tovább tartott mint néhány randi.

Ha lefeküdtem velük és még utána is van találkozó akkor már látszik nekem hogy komolyabb lenne. Ilyenkor hoztam fel eddig, "nem szeretném titkolni előled"-bevezetéssel.

Eddig egyiküknek sem volt ez probléma. 2vel szakítottunk de teljesen más okok miatt

tegnapelőtt 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felmerül a téma, hogy a másik akar-e gyereket.
tegnapelőtt 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felmerül, akar-e valaki gyereket. Akár csak elvben, nem komolyan és hogy mennyire nyitott az alternatívákra (IVF, örökbefogadás), amennyiben akarna.
tegnapelőtt 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne az elején, hogy ne egymás idejét raboljátok. Pl. ha van már gyerek, azt is jó rögtön közölni, hát ezt is.
tegnapelőtt 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Elég alap dolog... kitenni az ablakba nem kell, de pár üzenet után el kéne mondani, mert azzal azért nagyjából mindenki tisztában van, akar-e vagy nem.
tegnapelőtt 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!