Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az előnytelenebb külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előnytelenebb külsejű szinglik miért nem keresik egymás tarsaságát? Miért nem jó nekik a saját szintjük?

Figyelt kérdés
Így egyedül maradnak.
szept. 16. 13:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem csak a külseje miatt lehet valaki szingli. Kevésbé vonzó emberek közül is soknak van párja, jó külsejűek közül is soknak nincs. A szociális készségek fontosabbak szerintem az ismerkedéshez.
szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%
Sokan nem kerulnek olyan helyzetbe hogy akar csak beszelgetni tudjanak igy elmennek egymas mellett ..
szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%

Attól mert ronda vagy, még nem fog tetszeni egy másik ronda, csak ezért.

Amire te gondolsz az megalkuvás, nem bodlog párkapcsolat.

szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
Én csak az előnytelen külsejű nőket keresem csak nekik is adonisz kell és találnak is. Nekem már nincs hova lejjebb adnom. Ezért maradok egyedül.
szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy ronda nő minek válogat?mi az ,hogy Adonisz kell neki?!Hát mindig csak lábtörlő lesz 😂
szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%

Sztem kva sok rossz külsejű ember van együtt

Ebből lesz a sok rossz külsejű ember

szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Sztem teljesen rendben van az, hogyha vkinek finnyás az ízlése, nem fogja magát ráerőszakolni vkire, akitől viszolyog. Az senkinek sem lesz jó, ha csak azért, hogy vki ne legyen egyedül, összejön vkivel, ami nem tetszik neki, nem jó a szex, a másik ki van használva...

(az más kérdés, amikor vki csak azért nem ad le az "igényeiből", mert szerinte neki a jó személyisége miatt presztízsből csak a legjobb jár, meg az fontos neki, mit szól majd az anyja meg a haverok, pedig tetszene neki "rosszabb" is)


A gond akkor van, amikor az illető elkezd óvodás módra tombolni, fröcsögni, a másik nemet kollektív halmazként undorító módon fikázni, amiért az általa kinézett nő / férfi nem akar vele összejönni.

szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az ilyen noket meg 40 evesen is csak urulesre hasznalnak.. egy kapcsolatot nem tudnak felmutatni .
szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A rossz külsejű nőket sem érdeklem. Ennyire egyszerű a dolog.
szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
19. Pénzzel tudsz segíteni ezen. Rengeteg szar külsejű pénzes pasinak van jó nője. Egy próbát megér.
szept. 17. 09:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!