Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ha egy fiú leszólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy fiú leszólít titeket az utcán ismerkedési szándékkal teljes idegenként, az már alapból esélytelen hogy partnerek legyetek benne és elérhetőséget kapjon tőletek? Vagy ha első benyomásra szimpatikus akkor akár működhet is?

Figyelt kérdés

szept. 7. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább adja meg ő az elérhetőségét, így növekszik a bizalom felé, és nem fogom azt gondolni, hogy valami pszichopata. De egyébként, nem kicsi az esélye, hogy működne így random.
szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Erre nem is gondoltam, nem rossz ötlet ez sem hogy még inkább ne legyen tolakodó, vagy gondolom az is jó lehet feldobja mind a két lehetőséget és akkor válasszon a lány ha szimpatizál.


Nap mint nap annyi csinos és érdekes lányt lát az ember az utcán mikor jön megy, és kézenfekvőnek tűnik az egész dolog és szerintem ha egy ilyen szituba 2 olyan ember találkozna akik szimpatizálnak első benyomás alapján akkor még a varázsa is megvan a storynan azt gondolom.


Csak mikor 20-28 év között keres magának párt az ember, néhány csajsziról nehéz eldönteni most ő 25 éves vagy a 18at is majd még csak tölti x) és gáz lenne belefutni kiskorúba xd


#1 es különben megkérdezhetem a korod?

szept. 7. 20:32
 3/13 anonim ***** válasza:
18 vagyok! :)
szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, most látom, hogy elírtam. Azt akartam írni, hogy kicsi az esélye, hogy így random működne. Pl, ha hozzám jönne oda valaki random, akkor nem lenne valami pozitív a megítélése nálam. Elég para az ilyesfajta megközelítés.
szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi a para benne? Szerinted hogy ismerkedttek az emberek az internet előtt? Nem az instan az biztos. Attól még hogy létezik az internet nehogy már lassan bűn legyen hogy valaki próbálna akár az utcán megszólitva ismerkedni. Még akkor is ezt mondom hogy én sem teszem ezt, de én csak azért mert sose tudni ki az aki single és ki van kapcsolatban, az meg kellemetlen ha olyat szólítasz meg aki foglalt.
szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az para benne, hogy mostmár az emberek sokkal veszélyesebbek, mint anno. Nem azt mondom, hogy régen nem voltak szar alakok, de most nagyobb arányban vannak az országban. Nem tudhatom, hogy az álarc mögött milyen elmebeteg ember lapul.
szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor tartják ijesztőnek, ha nem tetszik a csávó. Ha igen, hirtelen elszáll minden félelmük.
szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon bárki bárhonnan lehet pszhiopata, nem?
szept. 7. 21:35
 9/13 anonim ***** válasza:
8, Abszolút! Csak ennél fenyegetőbb a tény, hogy az emberünk látott élőben.
szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6. Ez egy marhaság.Pont hogy régebben is volt annyi beteg elméjű csak akkor nem létezett az internet és nem tudtak róla sokan.Manapság csak onnan látni a nagyobb arányt hogy az interneten is megbújnak és tevékenykednek,úgy hogy szimpla hülyeség amit beszélsz és semmi érvet se hoztál fel amiért igazad lenne.
szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!