Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek ti összejönnétek kövér, száz vagy annál több kilós nővel?

Figyelt kérdés
szept. 2. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem mert undorodom az elhízott lányoktól
szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Alapesetben nem, de ha valami miatt bele szeretek akkor talán, de az biztos, hogy le akarnám fogyasztani, már csak azért is mert az ekkora súlyfelesleget nem tartom egészégesnek. Én is sportosan nézek ki, sokat mozgok, igyekszem egészségesen étkezni.
szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem, csak a következő kategóriák jöhetnek: kicsit husis, normál testalkatú, vékony.
szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Bármikor.
szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerinted egy kövér nő összejön egy incellel (?) hát esetleg ha arcra is nagyon ronda, 50+, de még akkor is van egy csomó kanos jobb pasi akik közül választhat.
szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Mivel én sem vagyok elhízott, ezért nem!
szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Kövér femcelek! Miért pontoztátok le azokat a férfiakat, akik azt írták, hogy nem jönnének össze egészségtelenül élő, így elhízott, kövér nőkkel?
szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Igen, mivel nagyon bejönnek a kövér nők.
szept. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. Aki azt írja, hogy igen, azt lepontozzák, aki azt, hogy nem, azt is. Mindegyik válasz lehet igaz, de egyik sem tetszik. Mi az oka?
szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok incel,de imádom a nagyon kövér nőket.A zsánerem 160-200 kg-os nő.
szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!