Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék húszas éveik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék húszas éveik közepén járó, egyedülálló lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
A tinder és bármilyen más online felület kizárva. Szerintem elég jóképű vagyok egy párkapcsolathoz, de ahhoz nem, hogy online tudjak párt találni és ezt tapasztalatból mondom. Hónapokig használhatok bármilyen ilyen alkalmazást, 1 db matchem sincs, vagyis hát de, van, ha mindenkit jobbra húzok (volt, hogy kipróbáltam ezt is), akkor előbb-utóbb fog velem matchelni egy transznemű nő, vagy egy súlyosan elhízott (én nem vagyok az, ezért nem is szeretnék ilyen lányt). Leginkább olyan lányok érdekelnének, akik hagyományosabb értékrendűek és nem vesznek részt a "hook up" kultúrában, azaz viszonylag kevés férfival voltak eddig. Ha erre most azt mondjátok, hogy ez nevetséges elvárás, akkor ehhez csak annyit írnék, hogy ugyanezt meg tudom adni én is, mivel 1 kezemen meg tudom számolni, hogy lánnyal voltam eddig és közöttük volt olyan is, akinek előttem sok partnere volt - spoiler: nem működött túl sokáig, hiába akartuk ezt eleinte mindketten. Gondolkoztam vallási körökben is, hogy ott talán olyan nők vannak, akiket keresek, csak az a gond, hogy nem vagyok hívő. A célcsoportom 23-27 alapvetően, de ha minden más rendben lenne, akkor tudok ebben rugalmas lenni. Én a harmincas éveim elején járok. Diszkóval, tipikus bulihelyekkel sem próbálkoznék, mivel kis esélyt látok rá, hogy az odajárók komoly kapcsolatot keresnek.

aug. 25. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Találd fel magad. De pl. Hobbik mentén, barátok, ismerősök által.
aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Ha van pénzed, hatalmad, akkor bárhol. Nekik csak az kell.
aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Meg kell tanulni offline csajozni. Nincs mese. Rengeteg olyan nő van, aki mellőzi az említett "hook up culture"-t. Tinder és társain meg pont hiánycikk van belőlük. Ha lehetne nagy piros betűkkel festeném ki a reptér felszállópályáján: csajozz offline!
aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Itt
aug. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1es és 3as mondja, járj el helyekre és ismerkedj. Máshogy nem fogsz ilyen nőt találni csak hatalmas szerencsével.
aug. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

"Itt"


Itt ugyanolyan szerencsétlenekkel van tele az oldal mint egy társkeresőn!

aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is ez a bajom online nem jön össze semmi élőben még fogalmam sincs hol kellene.
aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!