Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gulyás Michelle külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gulyás Michelle külsejű lányhoz milyen kaliberű férfinek kellene lennem, hogy legyen nála komoly esélyem?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=-qtd5Az6ons


Nyilván nem számítva az olimpiai aranyat mert azzal biztos nem 3 lépcsőfokkal hanem 30 km-rel magasabban érzi magát most a föld felett.


De ilyen külsejű lányhoz - aki hobbi szinten öttusázik (sportol), egyetemista az NKE-n - milyen mércét kell megütni férfiként?



aug. 15. 18:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Michell egy teljesen átlagos arcú, teljesen átlagos alkatú lány. Sőt.

Szerintem inkább egy kicsit fiúsabb alkat.

Nagyon aranyos, cuki pofa, de semmi különös.

Nem olyan mint pl a teniszben a Stollár Fanni, hogy ő arcra és alakra is szinte tökéletes.

aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
A kérdést olvastam először, és már biztos voltam benne, hogy lesz a szépség szubjektív, illetve Gulyás Michelle semmi extra, teljesen átlagos lány komment... Hozzá hasonlóhoz, ha nem vagy 25 év alatti, szerintem alap az ápolt megjelenés és valamilyen szenior pozíció.
aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem akik ilyen eredményeket érnek el, azoknak álltalában a párjuk is sportoló, vagy valamilyen egyébb más híresség vagy ismert ember.

Olimpiai bajnokok, világbajnokok, ritkán állnak össze bolti eladóval, vagy bármilyen munkás egyénnel.

De így van ez jól.

aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
53%

22 a szépség nem szubjektív, az ízlés igen


Michelle meg az átlagos csinosabb szomszédlany. Abszolút semmi extra.

aug. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#9 Londonban született
aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

#1 egyetértek

Hasonlót.

sportos

tanult

jól szituált családból származik

világlátott, nyitott,

céljai vannak

aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én egy riport műsorból arra következtettem, hogy az öttusás fiú, aki az olimpián azt hiszem 10. lett, az a Misi párja.
aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Igen, a Szép Balázs, aki 10. lett.
aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!