Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nem tudnak kommunikálni, ismerkedni manapság?

Figyelt kérdés

Elképesztő, hogy a legtöbb lány mennyire nem tud beszélgetni. Eleve egy kínszenvedés bármit kiszedni belőlük, kérdezni aztán tényleg semmit nem kérdeznek, max a nagyon kreatív "és te?" jelenik meg, az is szökő évente. Tényleg ennyire unalmasak lennének?


És mielőtt bárki beszól hogy ronda vagyok vagy valami, ezekkel létrejött a match... Szóval kép/bemutatkozás, vagy bármi alapján csak eldöntötte hogy szimpi vagyok. Milyenek lehetnek azokkal akik nem szimpik nekik?😂



aug. 15. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Mivel te vagy a közös pont, így valószínűleg veled van a baj, te lehetsz baromira unalmas.
aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magukról sem bírnak 1 mondatnál többet mesélni, nem kell őket védeni. Aki nem tud magáról mesélni legalább pár mondatot, ott hadd ne én legyek már a hibás.
aug. 15. 13:46
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha nő írta volna ezt ki most az #1 itt szopkodná, hogy jajj életem csak selejteket fogtál ki, hajrá princess #lehetszszarhanővagy #yolo #feminácizmus
aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Azért nem kérdeznek tőled, mert nem tetszel nekik eléggé.


Ebbe a kategóriába tartozol náluk: "hááát, végülis nem néz ki rosszul" és az adataid, leírásod szimpatikus nekik.


Ha külsőre ezt gondolnák rólad: "úúú, de tetszik ez a pasi", na akkor folyamatosan kérdeznének és érdeklődnének.

aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Én azzal beszélgetek ezen a minimum szinten aki nem érdekel. Értem hogy őt érdeklem, de miért kéne nekem ezért bármit megosztanom magamról? Barátok/haverok úgyse leszünk mivel ha a nőpotenciált látja valaki bennem akkor képtelen simán baráti maradni, és kellemetlen lesz nekem az egész. Így meg megelőzöm az egész sz*rtengert. Ha meg az lenne erre válasz hogy na de mi van az alapvető szociális kapcsolatokkal, hát én úgy tapasztaltam hogy egyáltalán nem kell mindenkivel jóban lenni. Megadom az alapvető udvariasságot, tiszteletet egy határig, de amint úgy érzem hogy valaki átlépte a határt, túl sokat akar tudni, azt leszerelem. Ha megsértődnek vagy lenéznek emiatt az az ő dolguk.
aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én azzal beszélgetek ezen a minimum szinten aki nem érdekel


De nem értem, akkor minek kedveltek be valait, ha utána nem vagytok kommunikálni, mert nem érdekel? Akkor mi volt a logika a jobbrahúzásban?


És itt nem arról beszélek, hogy kiderül idő közben valakiről hogy unalmas, hanem hogy az első perctől tőmondatokba képes csak bármit is írni.

aug. 15. 15:17
 7/10 A kérdező kommentje:

#5

A kérdésben randi appról volt szó, oda általában ismerkedni regisztrálnak fel az emberek, tehát nyilvánvaló mindenkinek, hogy a "nőpontenciált" látják benne, és nem haverkodni akarnak...

aug. 15. 15:19
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Ja értem. Semmit sem jelent egy nőtől egy match, ezt már jó lenne felfogni. Rajtad kívül még azzal matchel akivel akar, miért kezdene el pont a te nyomasztó vallató kérdéseidre reagálni?
aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8

Te csak sértegetni, meg kötöszködni tudsz?


Igen, azzal matchel akivel akar, de még mindig nem sikerült elmondanod neked sem hogy mi benne a logika. Tehát jobbra húzol valakit, gondolom mert szimpi volt. Akkor meg ha szimpi akkor csak próbálsz vele beszélgetni...


Ha meg nem szimpatikus, akkor nem húzod jobbra, ilyen egyszerű szerintem.

aug. 15. 15:35
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Az ilyen agyhalottak mint te azt sem tudják, hogy működik egy társkereső. Ha valaki nem tetszik, nem akarsz vele ismerkedni akkor ne húzd jobbra. Easy nem? Ja, látom nem.
aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!