Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az első 2-3 napon amíg ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első 2-3 napon amíg ismerkedünk online gördülékenyen és hosszan megy a beszélgetés amit általában én mint férfi viszek előre. ? Az első 3 nap tartalmas,vicces érdeklődő beszélgetés

Figyelt kérdés

Aztán megáll a történet már nem tudok 4-5 napon miről beszélni úgy hogy még nemis találkoztunk és általában a nők sem viszik előre a történetet.Meddig szoktatok beszélgetni a találkozó/randi előtt úgy hogy idegenek voltatok egymásnak?

20-on éves korosztály



júl. 29. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hölgy, akivel heteket beszéltünk mielőtt találkoztunk. De én már közel 40 vagyok, így valószínűleg tapasztaltabb. Meg hát nyilván kell hozzá megfelelő partner is. Más kérdés, hogy általában pofára estem, mert mindíg csak szexre kellettem sajnos.
júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ezért nem érdemes sokat dumálni a találkozó előtt. A kapcsolatfelvétel arra jó, hogy randi időpontot tudjatok egyeztetni. Ill. ha addig még 4-5 napot várnotok kell, akkor addig nagyjából tartsátok fenn a kapcsolatot.
júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 valóban így kéne működni csak ha a nők kinlódik 4-5 napon keresztül mire találkozni óhajtanak..hameg nem keresem addig megvannak sértődve
júl. 29. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2.5 ev volt amig napi szinten akar 8-9 orakat is dumaltunk mire talakoztunk.

Egyszeruen valahogy nem jott ossze addig. Vagy en doltem ki betegseggel vagy o neki jott be extra melo vagy baleset vagy akarmi. Aztan feladtuk azt h leszervezzuk. Veletlen adodott ugy hogy egy 3ik orszagba talakoztunk elsore. Valahogy ugy alakult h en is es o is oda ment nyaralni.

Azota a ferjem lett. 2 gyerek van mar es egyutt elunk egy negyedik orszagban. 😁

júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4

Valahogy ezek nekem abszurdnak tűnnek

Ha már 1 hétig beszélünk és nem találkozunk az jár a fejembe hogy biztos másikkal találkozik azért húzza nemhogy hónapig evekig

De gratulálok a kitartáshoz

júl. 29. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akartam ismerkedni vele mert messze elt. O sem. Haverkodtunk poenkodtunk majd barat lett es vegul sokkal tobb. Tobbe tudtunk egymasrol mint barki mas. Minden titkot. Volt h napokig nem irtunk volt h kimaradt 1 honap is, akkor mar ment az aggodas h jaj mi tortent. (sibaleset, autobaleset) volt h tenyleg napi 8 orat cseteltunk heteken at. Mert kellett a masik. (Szakitas halaeset)

Volt neki es nekem is kapcsolatom ez alatt a 2.5 ev alatt. Nem is egy. De valahogy ez megmaradt, erdekes ember es neki is en. Most is.

Vicces mert a mai napig ha vita lenne azt irasban tesszuk. Akkor is ha 2m vagyunk eppen egymastol. Valahogy ez a megoldas jol mukodik nalunk.


De manapsag az a stil h mindent gyorsan azonnal mert jar nekem es mert nincs turelmem.

júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!