Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, tapasztalataitok szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, tapasztalataitok szerint a magas pasik nemcsak vonzóbbak, hanem intelligensebbek is az alacsonyaknál?

Figyelt kérdés
A magas pasi okos, az alacsony pasi hülye?

júl. 20. 17:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

Kopj le törpi, kutyát se érdekli a nyávogásod!

Lúzer! :D

júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Milyen magas vagy? Milyen testalkattal? Milyen arcszerkezettel? Milyen stílussal? Mennyire vagy optimista, mennyire jó a társaságodban lenni? Lehúzod vagy feldobod a másikat? Azt azért tudd, hogy a gondolataid az arcodra vannak írva, a kisugárzásod meg hordoz mindenféle negatív és pozitív gondolatot.


Csak mondom, én meg krvára gyerekes arcú és alkatú voltam a 182cm-hez, a korosztályom elkerült mert hát kölyökkel nem akartak járni. Húúú, hidd el a magasság semmi. Aztán mégis csak lettek baromi csinos nőim, mert azt mondtam magamnak, hogy az én világomban az lesz amit én akarok. Nem érdekelt hogy ki mit gondol, olyan figurát hoztam ki magamból, aki elhiszi hogy sikeres, vonzó, jó a nőknél. Na ezt hívják önbizalomnak, de hozzá teszem, én ezért tettem is. Nem mondom hogy könnyen ment az elején, az első pár próbálkozásom kudarcba fulladt, de nem adtam fel. Az elején nem a sármos vonzerőm hódított, hanem hogy magabiztos voltam és határozott. Tudod mi lett a vége? Nem engem hagytak ott, hanem én mondtam ki a végét, mert sokszor rájöttem hogy nem illünk össze. Nem a szobámba siránkoztam, hanem aktívan éltem, tanultam, dolgoztam, hobbiztam, elmélyültem különleges témákban. Vagy elhiszed vagy nem, de ezek érdeklik a nőket is ha látják rajtad a lelkesedést. A másik lényeges pont az aktív érdeklődés, de az tényleg olyan legyen hogy érdekeljen is a nő.

júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%

"A nők különböztetnek meg hátrányosan a "magasságom" miatt"

Mondd nekik, hogy kis ember nagy bottal jár... 😃

júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
Tudjuk, nyomorult törpe fajtádat mindenki utálja. Blabla. (Itt egy tízoldalas önsajnáltatás következik, ahol a kérdező egyre inkább hergeli magát és egyre jobban gyűlölködik a nőkre.) Haladjunk, nincs itt semmi látnivaló.
júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
Az nem hátrányos megkülönböztetés, hogy nem randiznak és szexelnek veled.
júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
34%

,,A nők különböztetnek meg hátrányosan a "magasságom" miatt, mert többségében ostobák. Tisztelet a kevés értelmes kivételnek"


Már ne haragudj, de hány cm magas vagy, hogy ennyire szégyelled?


És mi az, hogy azért különböztetnek meg téged a nők, mert ,,ostobák"? Nem lehet, hogy a személyiséged miatt nem jön neked össze senki? Márpedig azok alapján amiket leírtál biztosan nem a magasságod miatt nincs párod..


Nyilván ha nálad 2 fejjel magasabb nővel kezdesz ki akkor ne várd, hogy össze fog jönni...

Ha a saját magasságodhoz illő lánynál próbálkozol akkor nagyobb esélyed van.


Az én ismeretségi körömben is vannak alacsony növésű férfiak. 158 cm magasan is lehet párt találni..

júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, ha már előre eldöntötted magadban, mi a kérdésedre a (szerinted) "helyes" válasz, akkor minek írtad ki egyáltalán?🤔
júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
75%
Vannak alacsony nők is, akik nem feltétlen vágynak 50 cm különbségre. Csak hát ha tapló vagy, könnyű a magasságra fogni.
júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!