Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem helyes vonzó külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem helyes vonzó külső lehet csupán oka hogy egy férfi örökké egyedül maradjon?

Figyelt kérdés
40 éves férfi vagyok és bizony azt mondják hogy nagyon nem helyes vonzó kategória vagyok, viszont volt már azért nagyon régen 10 éve barátnőm de már semmi... igen 80kgos gyerekes anyukáknál is próbálkozom...
júl. 9. 09:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
40%

17-es ne viccelj. Szerintem te nagyrészt teljesen vállalható férfiakat is kukáztál csak mert,

1. nem elég magas, mert úr isten, csak 170cm,

2. mert nem elég jóképű vagy ne adj isten, nem tökéletesen makulátlan a fogsora, esetleg kicsit kancsal, vagy bármi más

3. tudom főbűn, de kopaszodik

4. kicsit el van hízva, nem sportos vagy éppen nem a legjobban sikerült képeivel pózol és mivel neked olyan hihetetlen érzéked lehet a divathoz, hogy nem is felelne meg mondjuk az ő öltözködése.


Ezeket tudom elképzelni.

És férfiként én is csak olyanokat húztam jobbra akik valamilyen szinten tetszettek, de legalábbis nem taszítottak, és REÁLIS esélyt láttam arra, hogy talán ő is jobbra húz engem. Hát nem így lett...

Sokszor egyébként egy-egy vicces leírás alapján is ment a like, mégha képek alapján nem is tűnt annyira számomra jónak a csaj, de még így sem lett sikerem. Szóval egy beszélgetés nem jött össze, mondjuk az 5-6 match-ből nem is csodálom.

Neked, állításod szerint csúnya nőként akkor is 100X annyi lehetőséged van mint neked, vagy bármelyik átlag alatti fazonnak.

Nap, mint nap ezt látom magam körül, hogy nem csak, hogy ronda de még viselkedésre is sokszor vállalhatatlan nőkért átlagos férfiak "harcolnak" egymással.

Amikor azt látom, hogy a fogatlan, alacsony, dagadt, püffed fejű, alkoholista csaj a szórakozóhelyen egy este kb. 3-4 pasival smárol, akkor ne mondd, hogy nőként ugyanolyan szar.

Nekem évek óta SEMMI közöm nem volt nőhöz, pedig objektíven nézve én sokkal jobb vagyok annál a csajnál, márcsak azért is mert nem vagyok alkesz és van fogam...

júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Amikor azt látom, hogy a fogatlan, alacsony, dagadt, püffed fejű, alkoholista csaj a szórakozóhelyen egy este kb. 3-4 pasival smárol, akkor ne mondd, hogy nőként ugyanolyan szar."


Az neked elképzelhetetlen, hogy nem mindenki egy püffedt alkesz szintjét akarja hozni?

júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#21 én is ezt mondom hogy a nőknek teljesen mindegy hogyan néznek ki mert lesznek jelentkezők. Max neki nem felelnek meg.
júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!