Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-es nők, nektek probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es nők, nektek probléma lenne ha egy férfi 5-10 évvel fiatalabb?

Figyelt kérdés
Vagy egy ennyivel fiatalabb férfi már nem férne bele párkapcsolat szemponjából?

jún. 30. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
5 év nem gond,10 már nekem sok. (Ha ennyivel idősebb lenne, az is sok lenne.) A párom fiatalabb nálam, igaz, csak 3,5 évvel.
jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

meccs után irjatok rám

36f

jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem, sőt. Az lenne az optimális. 40 fölött már nincs jó pasi. Mondjuk nem is erőltetem, mert 30 fölött se sok.

Mondjuk , ha a konkrétumokat nézzük, életem férfija 5,5 évvel fiatalabb nálam.

jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Minimum 10 évvel vagy többel legyen fiatalabb.
jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem, 20-25 év sem probléma nekik, mostanában 16-18 éves jó genetikájú tiniket szednek fel.
jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Maximum 7 évvel lehet fiatalabb vagy idősebb nálam a férfi. Afölött nekem már nem fér bele semmilyen téren.
jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Huszonéves koromban csak nálam idősebb férfi jöhetett szóba. Élettársam 51 éves, én most 40. Nagyon jól kijövünk, szellemileg egy szinten mozgunk. Viszont szexelésre már nálam fiatalabb pasikat keresek. Az átlag 50-esek sajnos már nekem nem tetszenek.
tegnapelőtt 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak maga a kor nem probléma. De ettől több kell még egy szeretői viszonyhoz is.
tegnapelőtt 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!