Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az anyajegyektől kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyajegyektől kevésbé leszek attraktív?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, és sok anyajegyem van, ebből több az arcomon (köztük ezek a "3D-sek", elég rossz helyeken). Én alapvetőleg nem tartom csúnyának az arcom, de ezek rengeteget rontanak rajta.

Emiatt nagy félelmem, hogy nem tetszek senkinek, mivel tudom, hogy mennyire fontos a külső a legtöbb embernek manapság. Mondhatjátok, hogy az átlagból indulok ki, meg hogy általánosítok, de igenis kihívást jelent olyat találni, aki nem ilyen.

Láttam már másokon úgymond rosszabbat is, de engem mondjuk pont hidegen hagy. De nyilvánvaló, hogy nem mindenki gondolkodik így.

Igazából nyitottak már felém lányok korábban, és nemrég volt egy rövid kapcsolatom is, de ezek a tények valahogy nem győznek meg.

Az "i"-re az tette fel a pontot, amikor az interneten megismertem egy lányt, majd amikor eljutottunk oda, hogy megtudjuk a másikról, hogy hogy néz ki, hirtelen letiltott. Ez leírhatatlanul rosszul esik, főleg úgy, hogy amúgy előtte nagyon jót beszélgettünk. Ennyire nem számít a személyiség? Mert úgy tűnik, ennek a személynek egy kicsit se. Persze nem tudhatom, hogy konkrétan mi nem tetszhetett neki rajtam, de másra nem nagyon tudok tippelni. Kaptam már rá beszólásokat is, szintén nem javítva a helyzeten.

Leszedetni csak azért nem szeretném, mert ez egyből szembetűnik, a sok rokon/ismerős mit fog szólni? Egész életemben ott volt, szinte erről vagyok a legfelismerhetőbb. Az, aki azt mondja, hogy ne érdekeljen, hogy mit gondolnak mások, az nagyon könnyen beszél.

Nekem alapvetőleg nincs konkrét igényem egy lány külsejét illetően, bárki meg tud fogni (erre hallottam olyat is, hogy igénytelen vagyok...).

Előre is köszönöm a válaszokat, akár a megdorgálást is.



tegnapelőtt 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

"Nekem alapvetőleg nincs konkrét igényem egy lány külsejét illetően"


Ez a kamu nem kellett volna a végére.

tegnapelőtt 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

" sok rokon/ismerős mit fog szólni? "


Nem tök mindegy?

Most is érdekel mit gondolnak mások, leginkább a lányok.


Tudod mit fognak szólni? Ráültetnek egy szekérre, egy táblat raknak a nyakába és dobpergés mellett skandálják, hogy "xy leszedette az anyajegyeit! Micsoda szégyen! Mágjàra vele!", és végig tolnak a Körúton.

Az eseményről készült videót pedig feltöltik az összes social media platformra.

tegnapelőtt 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!