Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leghaszontalanabb tanácsok?

Figyelt kérdés

Mik azok a jótanácsok, amik a legkevésbé segítenek a párkeresésben?


Mondok párat, ami szerintem az.


- Ne görcsölj rá. Ha rágörcsölsz, úgy nyilván nem megy, de ha nem görcsölsz rá úgy sem lesz semmi

- Nézz ki jól. Mire megyek vele ha nem nézek ki jól?

- Legyél határozott. Mire megyek vele ha nem tetszem a másiknak külsőre?



jún. 28. 10:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
31%

Az igényektől függ.


Szélsőséges eset: Afrika, néger nomád népek...ha megölsz egy oroszlánt a törzs legszebb nőjét kapod talán ilyen pocakos lapos csöcsű...

jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az első és a harmadik szerintem nem haszontalan, ahogy a "légy önmagad" sem.

Csak úgy tudsz valós kapcsolatot kialakítani ha valakinek tetszik az amilyen te vagy, ha álarcot veszel fel az előbb utóbb kiderül és mész a kukába.


Leghaszontalanabb:

Nincs lehetetlen

Ne görcsölj rá, majd alakul, lesz valahogy.

jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a gyakorin, mit tegyél.
jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
13. Mind közül valóban ez a leghaszontalanabb.
jún. 28. 11:30
 15/32 anonim ***** válasza:
#9 Engem az általad említettek közül például az unalmasság érint. Érdeklődni szeretnék, hogy ezen milyen technikával lehet változtatni szerinted vagy bárki szerint, aki úgy gondolja, hogy megy ez simán, csak el kell dönteni, rá kell szánni magad, aktívan dolgozni rajta?
jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos ha csak a munkahelyed és az otthonod közt ingázol akkor aztán várhatsz.


Ez a ne görcsölj rá, akkor jön mikor nem számítasz rá....ez elkísérhet a sírodig is mikor a sírkövedre lesz írva "akkor jön mikor nem számítasz rá" ja valóban akkor jött.


Szóval ha nem vagy emberek közt se neten....akkor még egy 250 kg-os nő sem fog összejönni.

jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha már itt tartunk, unalmasság ellen "hasznos" tanács: olvass rengeteget, légy tájékozott. Jelentem, pipa, mindig is így volt. Nem lettem tőle kevésbé unalmas.
jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
17 Egy tájékozatlan ember is lehet érdekes. Pojácáskodással, bohóckodással kivívhatja a figyelmet. Feltehetem magamnak a műveltségemet, ha a másik nem vevő rá.
jún. 28. 11:38
 19/32 anonim ***** válasza:
Az ismerkedési tanácsok még mindig határozottan jobbak, mint a párkapcsolati kérdésekre adott tanácsok. Legyen szó bármilyen piszlicsáré problémáról, az emberek egy részének odáig terjed a gondolkodása, hogy "hagyd ott, mert nem is szeret igazán" vagy "hagyd ott, mert tuti, hogy van valakije".
jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
81%

Nekem másban adtak értelmetlen tanácsokat. Bár lehet a személyiségem ilyen.

Szakítás után, nyugi lesz másik, foglald le magad, olvass könyvet, tanulj, dolgozz, menj el sétálni stb.

Párkapcsolat kereséshez pedig, keress hobbit, oké, autó, motor, PC, konzol, elektronika, ezek ugye...hát messziről látszik, hogy a férfiak hobbija mennyire ugyanolyan mint a nőké, egy ilyen hobbitalálkozón meglehet fulladni a mézédes puncik ellenállhatatlanul kéjes és finom, hívogató ösztönig hatoló illatától. Az ilyen hobbitalálkozók sajnos "kanbuliba" mennek át.


Szakítás után soha nem tudtam lekötni magam, csak a nőre tudtam gondolni, elmentem építőiparba dolgozni, a legtágyább részére, sitthordás, meg robbantott kövek cipelése, hátha fizikailag úgy lefáraszt, hogy ne tudjak gondolkodni, csak essek be az ágyba és aludjak, hát nem jött be.


Hobbik, mondjuk ma már nem nagy cucc ha egy férfi műkörmözik, vagy szépségápolási cuccokkal kereskedik, foglalkozik, mert a nőknek kb ez a hobbi, kozmetika stb.


Mondjuk egyetlen egy tanács volt eddig olyan, ami mindig bejött, ez a tipikus "lesz másik", jó ez igaz, tényleg mindig lett másik, de az összes többi hülyeség.


Viszont a legnagyobb hülyeség amit mindig megkaptam, szinte mindenkitől...."nyugodj meg, ha szeret visszajön", na ez visz mindent. F 😂😂

jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!