Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 és 30 év közötti nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 és 30 év közötti nők! Ti mit lépnétek ilyen megszólításra?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, a barátnőitekkel, baráti körötökkel egy iszogatós este közepén vagytok egy bárban/kocsmában, és egy férfi a semmiből leül mellétek, és illedelmesen, de tényleg tök kulturáltan, gyermeteg poénoktól mentesen közli, hogy szimpatikus vagy neki, meghívna egy italra. Imponál az ilyesfajta közeledés? Igent mondanátok, vagy tolakodásnak vennétek? Ha nemet mondanátok, miért, és egyébként hogyan ítélnétek meg ezt a fajta közeledést a döntésetektől függetlenül?


29/F



jún. 25. 21:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
11%
Osztom a #10 válaszát. Ez a nyers igazság sajnos. F
jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
45%

Magától ne üljön le, mert udvariatlanság asztaltársasághoz leülni anélkül, hogy hellyel kínáltak volna, pláne férfiként nők közé.

Amúgy nem venném rossz néven, sőt imponálna, hogy van mersze megszólítani. Viszont ne csak engem hívjon meg, hanem kommunikáljon a barátnőimmel is és őket is hívja meg egy italra és szemkontaktussal meg néhány elszólással jelezze, hogy én vonzottam az asztalhoz.

jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
52%
Sokat csocsoztunk egy időben így a barátnőimmel. Szívesen vettem volna, ha valaki akkor próbálkozik. De maradt a tinder :D
jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Volt részem ilyenben, én nemet mondtam. Egyrészt már akkor is együtt voltam a párommal, másrészt ha épp csajos este van, nem fogok pasizni, harmadrészt alapból nem szeretek így ismerkedni, hogy egy vad idegen csak úgy leszólít.
jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

"Külső szabja meg. Ha kellően jól nézel ki oda is foshatsz az asztalra még lehet fle is nyalnák."


Áruld már el nekem, a kérdező mi alapján megy oda egy tök idegenhez? Mi a szimpátiája alapja? Bizony, az, hogy kellően jól néz ki.

jún. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
35%

15-ös: igen, nyilván. Ahogy a reakció is ettől függ. Mégis le vagyok pontozva és mégis sokan állítják, hogy a "személyiség", meg a "belső értékek", "kémia" meg "magabiztosság" és hasonló faßságok számítanak. Ku*vára nem. Csak és kizárólag a külső megjelenés a mérvadó. Főleg ismeretlenül. Miért kell ezt annyira tagadni?

Ennél a kérdésnél is az vicces, hogy jönnek a válaszok, hogy "csajos est, akkor biztos nem" meg "vadidegen emberektől nem fogadja el a meghívást" blabla... holott egyszer mindenki idegen volt. MI alapján döntött az illető arról, hogy a másik oké vagy nem oké? Csak nem a külső alapján???

Mert érdekes, ha egy kevésbé attraktív ember odamegy, teljesen kulturáltan, normálisan akkor sokszor a sárga földig lehordják és teljesn kiakadnak, hogy honnét veszi a bátorságot egy ilyen "véglény", hogy egyáltalán oda mert menni, de ha egy jóképű, magas srác megy oda, akkor ilyen biztosa nincs és akár bunkó, alpári viselkedést is simán megengedhet magának.

jún. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
47%
Olvasom a válaszokat és eléggé elcsodálkoztam. Egyszer az a nők baja, hogy a férfi nem elég férfi, őket senki nem szólítja le, mindenki csak facebookon írogat. Most meg ha van a fenti lehetőség, és a férfi veszi a bátorságot, hogy udvariasan odamegy egy nőhöz, akkor meg az a baj, hogy mit akar tőle, őt hagyják békén, stb. Most komolyan, lehet egyáltalán jót tenni? Ennyire nem lehet már manapság sehol sem ismerkedni, mert ennyire zárkózottak az emberek? Igaza volt Csernus Imrének, amikor azt mondta, a magyar egy búvalbaszott nép.
jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
76%

Csernus egy barom.

Ettől fuggetlenul én pl hiába irtam le, hogy szívesen vettem volna, ha valaki odajön, mégis le lettem pontozva :D

jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Teljesen normális közeledés, bár az ember eleve félénkebb az ember ha a barátaival van. Engem volt hogy el is vonszoltak a lányok mások elől.

Az, hogy igent mondok vagy nemet attól függ, kedvellek-e látásból.

jún. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Azért ilyenkor férfiként elgondolkodom, hogy most komolyan, mi kell nektek, nőknek? Tinder gáz, utcán ne, mert sietek, boltban ne, mert vásárolok, buszon ne, mert utazok, munkában ne, mert dolgozom, bárban ne, mert iszok. Akkor mégis hol? Vagy egyáltalán mi a francot akartok? :D
jún. 26. 11:08
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!