Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet észrevenni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet észrevenni ha egy pasi nem ad magára?

Figyelt kérdés
30+ pasikkal randiztam már párszor de sokszor észreveszem az igénytelenséget.Első randin nem mondom csak látom és rossz érzés neki csak ennyit jelent egy randi hogy így jön el.
jún. 25. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

- már szaga van

- első randira szétrúgott cipőben jön

- büdös a szája

- csúnya, lepedékes fogai vannak

- borostás (nem arra gondolok, amikor fazonírozva van)

- zsíros hajjal jön


Nekem is volt már példa mindre :)

jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem olyan volt hogy lógott az orrszőr meg a fülszőr rajta.Nem lehetett nem észrevenni annyira rossz volt nézni hogy puszit se akartam neki adni.10 perc után elszaladtam.
jún. 25. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Elhízott vagy látszik rajta, hogy nem sportol, nem ad a külsejére, rossz a testtartása is emiatt. Öltözéke slampos, elnyűtt, előnytelen, haja, szakálla nem fazonírozott, akár a nyakán is sok a szőr. Korához képest nagyon ráncos, nem foglalkozik bőrápolással, lehet sokat is iszik, bulizik. Testszaga van, nem használ dezodort, parfümöt. Szájszaga van, fogai nem ápoltak.
jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezekre mind kellene figyelni egy pasinak.Ha ezek meg vannak még csak alap dolgok semmi extra nincs hogy jóképű vagy magas.Csak meg tudná ugrani azt a szintet ami ahhoz kell hogy nőkkel beszélhessen.
jún. 25. 11:28
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

1. vagyok, ha tényleg, a jó öreg fül- és orrszőr. Utóbbiak nálam csak egy kapcsolat elején buktak ki, mikor már úgy gondolta az illető, hogy ez belefér. Nem fért bele, de mikor jeleztem, még meg volt sértődve.

Ami még eszembe jutott, mikor egy csávó piszkos körmökkel jött randira, de ne akármilyen retket képzeljetek el.

jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Hogy-hogy hogyan??? Hát látod, nem???
jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Igénytelenség = nem jóképű és/vagy nem magas.
jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Ilyenkor egyszerűen nem értem, hogy ilyen pasik mégis hogyan jutnak el randira egy nővel, mikor én állítólag nem is nézek ki rosszul, magas is vagyok és mégsincs semmi esélyem senkinél... Ezek az alap higiéniai kérdések meg aztán főleg fel sem merülnek.


Bocsi az offért, de ezt muszáj volt. De, hogy valamit férfiként is tegyek a témához, szerintem az is az igénytelenség egyik jele, ha a saját autója amivel a randira érkezik retkes, büdös, lelakott.

jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!