Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lenne a nőknek bármiféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne a nőknek bármiféle aggálya a nőimport program kapcsán?

Figyelt kérdés

A szabadságjogok teljeskörű tiszteletben tartása mellett működő rendszerről van szó

Meghirdetik a 3. világbéli országokban hogy "házasságért európai állampolgárság" 30 év alatti nők számára

A szervezést az állam végezné, a költségeket is az állná

Mondjuk 10 év házasság után járna az állampolgárság, korábbi válás esetén az illető kitoloncolásra kerülne.

A nőkért olyan egyedülálló magyar állampolgár férfiak adhatnák be az igényt, akik rendelkeznek hazai ingatlantulajdonnal és egy bizonyos jövedelemmel, a férfi köteles eltartani a kiválasztott feleséget, akinek a férfival kell laknia (papíron)

A férfi migránsokat ki kell tiltani természetesen, a nők is csak egyedül jöhetnek ki a program keretein belül (nem hozhatnak gyereket)

Zavarna vagy sértene ez a program bárkit az országban?



jún. 22. 11:50
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/121 anonim ***** válasza:
100%
Undorító ahogy tárgyként kezeled a nőket. Remélem egész életedben egyedül maradsz.
jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/121 anonim ***** válasza:
100%
99: azért ne hülyéskedjünk már, hogy az eltartottak nem használják ki az állam által adott előnyöket, segélyeket. Vagy szerinted az oké, hogy Carmelitát hagyjuk megdögleni, ha beteg lesz, mert nem kaphat az ingyenes betegellátásból? Vagy a gyereke ne kaphasson ingyen tankönyvet az iskolában? Családi pótlékot? Gyest? Az összes htb ismerősöm vastagon profitál más befizetett adójából.
jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/121 A kérdező kommentje:

"Ha lesz 1000-rel több eltartott nő, azt valahogyan ki kell gazdálkodni. És igen, ilyenkor az gazdálkodja ki, akinek az az eltartott nő kellett."

Még mindig értelmetlen dolgokat hordasz össze. Értem én hogy érvek híján többre nem futja, de azért ugatni sem kötelező, mert abból vita nem lesz.

Leírtam hogy a nőt eltartani a férfinek kell aki elveszi, nyilván ebbe a TB is benne van meg minden más is, szóval azért egzisztencia kell hozzá az biztos.

Erre meg hányod ide az értelmetlen butaságaidat arról hogy azt az adófizetők fizetik. Miközben pont arról van szó hogy nem.

Ha meg a nő gyereket szül, akkor az apa állampolgársága nyomán alapból kéne járnia a Gyesnek, de ezt nyilván jogilag rendbe kéne rakni mielőtt bevezetik, hogy semmiképpen ne szenvedjen kárt senki. Alapból egy egészen komoly dologról folyna vita, amit komoly módon is kéne kezelni, nem úgy ahogy egyesek ideböfögik

Egészen nevetségesek vagytok

jún. 23. 16:33
 104/121 A kérdező kommentje:
Amúgy most sem vagyok egyedül, szóval köszönöm a jókívánságaitokat!
jún. 23. 16:35
 105/121 A kérdező kommentje:

Amúgy megkérdeztem volna erről a csajomat is, de ez tudjátok olyan illetlen kérdés lenne felé

Hiszen mégiscsak degradálónak tűnhet ha nőimport kapcsán kérdezek valakit akivel együtt vagyok. Szóval inkább megkérdeztelek titeket, feminácikat. Bár gyanítom hogy a barátnőm válasza sem lenne sokkal szebb, mivel nő ezért alapvetően mégiscsak náci ő is, szóval a női hiúság az bejátszana nála is mint az összesnél. Tehát őt meg sem érdemes kérdezni

jún. 23. 17:31
 106/121 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is ha képzeletbeli emberekkel beszélget az ember az általában kezelésre szorul
jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/121 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez kicsit olyan "csajnak" tűnik akikkel az MC Isti szokott együtt lenni.:D Nem biztos hogy nem a képzelete szüleménye.
jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/121 anonim ***** válasza:
10%

De o azt mondta, hogy inkabb kiveri, mert a korabeli noknek budos a picsaja, oregszagu. Nem lattad azt a videot? :)



40F incel

jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/121 anonim ***** válasza:
De azért írtam. MC Pityesz is amúgy egy 40f incel.
jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/121 anonim ***** válasza:

Sztem idosebb valamivel.



40F incel

jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!