Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy idősebb nővel egyszerűbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb nővel egyszerűbb az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy, hogy ha egy fiatal pasi próbál meg nyitni egy "egyedülálló" nő felé, akkor az úgyis tudja, hogy mire megy ki a játék?

Vagyis, ha a nőnek bejön a fiatal srác, akkor ott nincs sokadik randi meg játszmázás, mert úgyis ismertek a szándékok mindkét részről?



jún. 21. 16:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem inkább nehezebb az 50 körüliekket. Nekem ez a korosztályom,és az utóbbi években hisztisebbnél hisztisebbekbe botlottam bele. Ilyenkor már a hormonok is dolgoznak, és nem gyenge hangulatváltozásaik vannak. Volt aki konkrétan bőgött a randin,van aki meg betegesen nyomult, és azért lebaszott,mert nem én irtam elsőnek, de olyan is,aki sérelmezte,hogy este megkérdeztem,hogy nem tud aludni? Erre másnap kidobott, majd pár hét után keresett.
jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb az ismerkedés idősebb nővel, sőt nehezebb. Az idősebb nők tapasztaltabbak. Tudják mire számíthatnak, de ez személye válogatja. Azok akik fiatal húsira hajtanak egyébként is azokat fogják kiválasztani akiknek a külsejük megtetszik nekik, attól független ha a fejben kongatni lehetne. Azok az idősebb nők akik párt keresnek azok, tényleg a saját korosztályukban teszik, persze vannak ritka kivételek.
jún. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vannak ritka kivételek, igen, mint mindenhol. Nálam azért indulna eséllyel egy fiatalabb srác, mert a személyiséget nézem, és bárhol belenyúlhatok a lottó ötösbe. A saját korosztályom többsége megkeseredett, savanyú, és az életvitel miatt már nem túl szép egyedekből áll. Egy fiatalabb inkább ad magára, és még van benne vidámság. A racionalitáshoz visszatérve: én arra készülök, hogy egyedül leszek ebben a korban, és utána is. Ha véletlenül mégis lesz társam, valószínűleg fiatalabb lesz, mint én.
jún. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Abszolút egyetértek a 13-as válaszoló által írottakkal. Főleg a harmadik mondatával, ami a 40 feletti nőkre IS hatványozottan igaz.

Finom kifejezés,hogy nem túl szépek !

jún. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!