Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent, ha egy nő néz, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy nő néz, de kicsit sem mosolyog?

Figyelt kérdés

Látásból ismerjük csak egymást. Amikor meglát, egyből észrevesz, erősen megnéz (a legtöbb nő keresztülnéz rajtam). Van, hogy hosszan, van, hogy egymás után többször röviden, de van, hogy csak 1x az elején...de ez a nézés számomra nem egyértelműen tetszést jelent, mert az még hagyján, hogy kicsit sem mosolyog, de az egész tekintet olyan hideg, szigorúan zárt ajkak, stb.. De ha ennyire ellenszenves vagyok, akkor minek nézeget? Nincs rajtam semmi extrém. Van, hogy 4-5x is visszanéz rám, de mindig ezzel a jéghideg faarccal...


Ezt mire vélnétek?

Felnőtt emberek vagyunk, nem tinik.

Egy városban élünk, de ennyi. Nem vagyunk szomszédok, stb..


Csak azért érdekes nekem, mert ahogy írtam, a legtöbb nő totál rám se néz egyszer sem, se az utcán, se a boltban, sehol. Ahhoz képest ezt így furcsállom.


Annyit tudok még róla, h van kapcsolata jelenleg.



#hideg #szemezés #Nincs mosoly
jún. 19. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Semmit sem jelent. Én is szoktam nézegetni az embereket. Volt, akit meg is állítottam, hogy megkérdezzem, hol vette azt a ruhadarabot, mert megtetszett nekem.
jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Még valami:


"Ezt mire vélnétek?"


Semmire sem vélném. Ha lenne hozzá kérdésem, akkor odamennék, és megkérdezném tőle.

Annak mi értelme, ha találgatok? A dolgok végére kell járni.

De ha te nem akarsz hozzá odamenni, akkor kerüld el, ha zavar.

jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha te nem néznéd, nem tudnád, hogy mennyi ideig és hogy nézeget. Te miért figyeled őt?
jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem kicsit bejön, de nem szokásom belerondítani mások kapcsolatába. Amúgy ha nem is jönne be, azért akkor is észreveszed az ilyet, ha nem is figyelgeted.


Ez az oldal direkt ilyen kérdezőoldal, nem? Akkor miért írtok olyat, h ne itt kérdezzek? Nyilván nem csak ez a konkrét eset a lényeg, hanem az ehhez hasonló helyzetek általánosságban

....

jún. 19. 11:34
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Annyira ocsmány vagy, hogy ne hiszi el. Vagy szimplán csak keresztül néz rajtad, esetleg még a puszta jelenléted/létezésed is irritálja és próbál szugerálni, hogy takarodj még a környezetéből is.

Nálam is előfordul ilyen, csak hamar undorba vált át hasonló nézés. Gondolom a te esetedben "kemény" csajjal van dolgod, szóval ő nem fogja kimutatni a megvetését és az unszimpátiáját. Sajnos ronda emberként ez jut a társadalom jelentős részétől. Csak azért mert a külsőm nem a legjobb nem is vesznek sokan emberszámba és alapból butának, unintelligensnek és tanulatlannak is gondolnak...

jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Azt nézi, hogy miért bámulja a creepy csávó.
jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Én pl azt nézem így, aki bámul engem. Hátha észreveszi magát és abbahagyja, de ilyen agyhalottak mint te
jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

A legfontosabb kérdés, hogy te kezded el nézni őt, vagy ő kezd el nézni téged először..?

Mert ha rá-rá nézel, akkor ő is csak azért néz vissza.

Az emberek mindig észreveszik ha valaki nézi őket, még akkor is, ha nem néznek vissza, és úgy tesznek mintha nem látnák. Vannak viszont olyanok is, akik igenis visszanéznek, és addig bámulnak, amíg te is bámulod őket. Ezzel akarják a tudtodra adni, hogy látják hogy mit csinálsz, és zavarja őket szóval hagyd abba.


Ha viszont ő kezd el nézni, akkor nem tudom, kérdezd meg tőle.

jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki akar hívni egy kick-box-meccsre.
jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: rádolvassa a prikezsiát.
jún. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!