Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenkit befogad az incelközö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkit befogad az incelközösség?

Figyelt kérdés

Ha valaki 20+ évesen is full szűz még csak nem is csókolózott, pedig nem aszexuális és nagyon akarna már szexelni is.

Ha ez az ember egy magas, nagyfarkú, nem csak az anyja szerint jóképű, vékony srác, akkor őt is befogadják az incelek vagy az ilyeneket még ők is kiközösítik? Vagy szerintetek ilyen ember nem is létezhet?



jún. 14. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Az ilyenek nem incelek, sőt válogathatnak a nők közül.
jún. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Valójában ez nem egy közösség, hanem egy állapot. Csak azok csináltak belőle közösséget, akiknek agyára ment a dolog. Én is ebben az állapotban vagyok, de pont az ideológiagyártó nemnormálisok miatt nem is szeretem magamra alkalmazni ezt a jelzőt. Amúgy meg 20+ évesen még nincs olyan, hogy incel. Nem volt csajod, majd lesz, ne az incelségbe merülj el, hanem élj normális életet.
jún. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
2,mi a normális élet?amit a társadalom elvár?
jún. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Létezik a társadalomtól függtlen normalitás, de ez sok esetben megegyezik a társadalmi elvárásokkal. A társkeresés, munka, házasság, család az pl. egy jó társadalmi elvárás. Aztán vannak terjedőben lévő társadalmi normák is, amik messze vannak a normaitástól, de azokról inkább nem beszélek, Dunát lehet velük rekeszteni.
jún. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 tehát szerinted nem létezik ilyen.


#2 "20+ évesen még..." ez azt jelenti hogy legalább 20 éves, pl egy 60 éves is nézhet 18+os filmet.

"Nem volt csajod, majd lesz, ne az incelségbe merülj el"

Köszi, de én nem vagyok szűz, volt már csajom is. Annyi igaz rám hogy elmúltam 20 éves :D


#3 "mi a normális élet?amit a társadalom elvár?"

Alapvetően én is azt gondolom, hogy ha létezik ilyen ember aki nem tud nőket felszedni, pedig akarna és jó is néz ki, akkor valószínű nagyon nem él normális életet.

jún. 14. 08:39
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

"incelek"


A gyk-s nyanyák szerint azok a srácok, akik nem akarnak szexelni a: feminista, 80+ kilós, ordenáré, akaratos, nekikmindenjár nőkkel.


Szóval ne incelezd magad, ők akarnak szerencsétlennek beállítani, mert az eszükbe nem jut, hogy lejárt lemezek...

jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az incelek a legbefogadóbb közösség a világon

Bárkit bevesznek, és alig lehet kiszabadulni ebből a közösségből

Esetedben viszont a MGTOW mozgalom az ami közelebb áll hozzád

Na ők viszont válogatósabbak

jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!