Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell eltűnni állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell eltűnni állandóan mindenkinek szó nélkül?

Figyelt kérdés

Már senkivel sem merek közvetlenül, nyíltan levelezni, mert még megijed egy random szótól... amiről nem fog kiderülni, hogy mi volt ez a szó és hog ymiért ijedt meg tőle, mert eltűnik a pcsába.

Miért ekkora jellemtelen, felelőtlen, félős, életképtelen szerencsétlenség az összes itteni magát nőnek kiadó felhasználó, akik BÁRMIRE betriggerelődnek, és úgy gondolják teljesen oké eltűnni, megváratni a levelezőpartnerüket, hadd várjon egész nap, nézzen rá időnként az oldalra, akkor is ha semmi dolga itt, hogy aztán másnap estére fogja fel: bizony megint átverték...

Miért ilyen rohadt nehéz odaírni, hogy "bocsi, de visszalépek x-y ok miatt?"


jún. 11. 15:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
visszatertem. nem triggerolodtem, lefekudtem aludni egyet. irtam hogy nem akarok baratnot se pasit, csak ezt vettem eszre. Ismerosokon, haverokon meg itt beszelgeteseken, felnott parkapcsolatok stb. itt is. gondoltam leirom azt amit masok tapasztaltak es nem sertodik meg senki, foleg a kerdezo, akinek irtam hogy mi tortent, aki meg elatkozott engem hogy inkabb dugjak meg hat akkor dugjanak. mit mondjak.. nemtom lehet a gond az hogy tul reszletesen es igazan irtam le es nem kellett volna vagy nemtom, mert kifogas nem volt csak en ne dugjak az illetovel hanem ot dugjak meg inkabb. hat kerdezo akkor remelem megvalaszoltam a kerdesedet, szerintem fix. majd talalsz a 10 000 bol 1 et az is majdnem hogy fix, ne keseredj el, csak hat na, istennek is 7 napba telt megteremteni a Foldet.
jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
10# Miért? Felment bárkit is a felelősség alól, ha sokat írogattunk és úgy tűnik el szó nélkül? Az még inkább frusztráló, mert rengeteg időt pazaroltál rá.
jún. 11. 19:29
 13/20 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező teljesen egyetertek veled, minimum annyi elvárható volna hogy megirja hogy nem szeretné folytatni a levelezést.
jún. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Azért mert nyomok, traumásak, féltelek, gyávák.
jún. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%

Azert mert csak panaszkodsz nekik

Senki se szereti masok rinyalasat hallagatni

jún. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
40%
Mert agresszív vagy, nyomás alá helyezed a másikat, hogy írjon.
jún. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%
Nekem kérdező is gyanus, de amit ír sajnos nagyon is valós ezen az oldalon. Mielőtt az itteni tisztelt "mindig mindenben hibátlan" nők megpróbálnának mindent csak és kizárólag rákenni, csak közlöm hogy tele az oldal mindenféle sérült/antiszociális/érzelmi bántalmazó/empátiát nyomokban sem tartalmazó/unatkozó/trollkodó/hazudozó és mások idejét húzó nővel, aki a normális embereket is minden ok nélkül ghostingolja egy ponton, mert úgy érzi megteheti, számára mindenki csak eszköz. És általában pontosan ezek azok az átverős nyomorultak, akik panaszkodnak hogy nincs egy ismerősük se és úgy vágynak az emberekre, pont ez a csapda! Miközben ők azok akik folyamatosan átverik, lehúzzák a másikat. Meg a legalja nőtípus aki még elkezdi csesztetni és támadni a másikat mert belelát dolgokat amiket az nem is mondott, és elkezdi érzelmileg bántalmazni érte. Szóval elüldöz bárkit miközben panaszkodik a férfiakra hogy ők szokták otthagyni mindig ok nélkül, szemét férfiak... Tele az oldal ilyen nemnormális figurákkal, csak gondoltam szólok.
jún. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
40%
Passziv agressziv vagy
jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
17-es teljesen igazad van, ennél jobban én se tudtam volna leírni a szitut. 16-os, ha valaki agresszív, akkor az te vagy és nem a kérdező.
jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeretne erről a témáról bővebben beszélni privátban akkor várom az üzenetét!
júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!