Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos meleg srácok/férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos meleg srácok/férfiak, hogyan/hol próbáltok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Most már tényleg tanácstalan vagyok, az online ismerkedésből végképp kiábrándultam. A planetromeo színvonala (már ha van neki olyan...) rohamosan zuhan évek óta, és alapvetően a tavaly kipróbált tinder is nagy csalódás volt. A felszínességet és komolytalanságot tapasztalom mindkettőn. Ha az ember komoly szándékkal ismerkedne, vagy egyszerűen csak szabadidőpartnert keres, például beszélgetéshez, sétához, kocogáshoz, stb., mintha falakba ütközne. Mikor a városban járok-kelek, általában jelezni szokott a beépített radar, ha sorstársat látok, de még soha nem mertem kezdeményezni, meg annyira nem is kínálkozott rá jó alkalom. Nincsenek meleg barátaim (mindössze egy, aki lassan 10 éve külföldön él), a legjobb barátom pedig nemrég megházasodott, jó ideje alig látom. Ma is javarészt egyedül fogok lődörögni a városban és sóvárogva nézem a szembejövő jókedvű, hangos társaságokat, a párokról nem is beszélve. Aki hasonló cipőben járt vagy épp abban jár, szívesen venném, ha megosztaná a tapasztalatait. 32/F

jún. 9. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy... Nálam a kapcsolat alapból nem prioritás, barátot meg úgyis találok majd idővel 1-et, 2-őt. A testiség meg eleve nem képezi fontos részét az életemnek. Társkeresőkön ismerkedni meg Isten ments.. Sok a kamus, beteg ember. Semennyire nem érdekel a szex. Azért nem érdekel, mert tudom, hogy az nem én lennék és csak a saját személyiségemet erőszakolnám meg, ha magamra kényszeríteném a szexet, bármi áron...
jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én bisex vagyok és egy rossz kapcsolatban.

Na én meg főleg nem találok olyan pasit Szolnok megyében aki elsősorban baratkozna de néha huncutkodnánk is. P. P

jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Mikor a városban járok-kelek, általában jelezni szokott a beépített radar, ha sorstársat látok, de még soha nem mertem kezdeményezni"


Pedig kellene.


"egyszerűen csak szabadidőpartnert keres, például beszélgetéshez, sétához, kocogáshoz, stb."


Én ilyesmit keresek. Ebből a szempontból Tinder/Grinder nyilván felejtős. Romeón fenn vagyok, részletes bemutatkozással, egész nap belépve, hátha megtalál, aki keres. Persze én is keresek, szerintem kb. mindenkinek a profilját láttam már a környéken, bár egy üres profillal nem tudok mit kezdeni. Nem látok sok esélyt a sikerre, de ennyit tudok tenni, és ennyit meg kell tenni.


Persze, nem vagyok könnyű eset, kicsit furcsa vagyok, de hátha lenne más ilyen is. Ja, meg persze nem vagyok budapesti sem. Így nehéz.


30f

jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy dolgot nem értek, Kérdező... Te most akkor szexpartnert keresel (mert a Romeo, Grindr és társai szexpartnerkeresők, tévedés ne essék), vagy szabadidőpartnert keresel sétához, kocogáshoz, beszélgetéshez..? Te most szexpartnert, vagy szabadidőpartnert keresel? Nagyon nem mindegy... Előbbire ott van a Planetromeo és társai-de akkor ne akarj barátkozni-, ha meg csak havert keresel, akkor semennyire sem releváns információ az, hogy meleg vagy, mert a szexuális orientációnak, vagy hogy kivel fekszel le, annak semmi, de semmi köze nincs a barátkozáshoz és nem is érdekel senkit. Jó tipp, ha barátkozni akarsz, ne kösd senkinek az orrára a szexualitásodat, mert azzal csak elüldözöd. Nem bántásból írom!
jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"mert a Romeo, Grindr és társai szexpartnerkeresők, tévedés ne essék"


Köszönöm a magam és sok száz másik, nem szexpartnert kereső Romeo felhasználó nevében az általánosítást. Ebből az is következik, hogy állításoddal mindössze annyi a baj, hogy nem igaz. (Tény, hogy a többség arra használja.)


"a szexuális orientációnak [...] semmi, de semmi köze nincs a barátkozáshoz és nem is érdekel senkit"


Te így gondolod. Sokan meg nem így gondolják. Úgyhogy megint mondani akartál valami okosat, de nem sikerült.


Közben persze nem válaszoltál a kérdésre.

jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Már én is megköszöntem neki üzenetben. :)
jún. 9. 20:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert mindíg az nem akar működni amit az ember keres.

Heteró férfiként, különböző oldalakon állandóan férfiak tesznek ajánlatot.

Volt aki el akart jönni lakásomra. Csak le kellett volna tolni a nadrágot,ő meg elvégezte volna a feladatát.

Bezzeg ha férfiakat keresnék. Akkor biztosan a nők ostromolnának.

Így viszont le se bagóznak.

jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A #7-eséhez hasonló másik törvényszerűség, hogy mindig mindenki más a kamus, mindig más a hibás a sikertelenségért, sosem az éppen panaszkodó.
jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!