Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanában hol lehet ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában hol lehet ismerkedni 29évesen, ha az internetet már unom, és eléggé személytelennek/robotikásnak tartom? F

Figyelt kérdés

Sajnos munkahelyen férfitöbblet van, így hát ott nincs esélyem. Vonaton/buszon/metron pedig nem akarok kellemetlenkedni és ismeretlen embereket szólítgatni, akik csak külsőre jön be.(ez túl felszínes.)



Neten, pedig nagy a konkurencia, meg futószalag az egész.



1.Jön valaki mindig, elírogatunk elmegy találkozásig utána még írunk egymásnak, aztán eltűnik.


2. előző találkozás nélkül, és eltűnik pár héten belül.


3. forgatókönyv írogatunk, találkozunk, eltűnik, aztán újra előkerül és bocsánatot kér azért hogy ghostolt, után megint eltűnik. XD Nekem ebből már elegem van.



Egyre személytelenebb és rosszabb az egész. Úgy érzem ilyen téren kiégek, mert bárkivel beszélgetek neten, úgy is számítok arra hogy ő is felszívódik eltűnik stb. Nincs meg már az a bizonyos varázs, mint anno. Régen ez nem volt jellemző(6-8 éve), most meg a felgyorsult világban, az internet nem hogy összehozza, hanem eltaszítja egymástól az embereket.


jún. 9. 02:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Valami hobbi pl túra, motor mitudom én kutyázás? Ilyen helyeken kötetlenebb.
jún. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Tuntetesen. Tegnap volt egy klassz kapás a hősök terén.


Szerintem egyre tobb Lehetoseg lesz ra

jún. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bárban
jún. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"ismeretlen embereket szólítgatni, akiket nem ismerek csak a külsöjüket látom.(ez túl felszínes.)"

. Ezt most komolyan gondoltad?


Marha nehéz olyan fórumot találni, ahol nem látod az illetőt, így az nem befolyásol.

jún. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Valószínűleg azért tűnnek el a talik után, mert rosszabbul nézel ki, mint a képeiden, avagy nem vonzó a személyiséged, pl. ilyen kis határozatlan vagy, azt nem szeretik a nők. Élőben akárhol lehet ismerkedni, engem betaláltak már szórakozóhelyeken (ott nyilván folyamatosan), tüntetésen, céges bulin, barátokon keresztül…járj el programokra és akkor adódni fognak a lehetőségek.
jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
58%

"Valószínűleg azért tűnnek el a talik után, mert rosszabbul nézel ki, mint a képeiden, avagy nem vonzó a személyiséged, pl. ilyen kis határozatlan vagy, azt nem szeretik a nők. Élőben akárhol lehet ismerkedni, engem betaláltak már szórakozóhelyeken (ott nyilván folyamatosan), tüntetésen, céges bulin, barátokon keresztül…járj el programokra és akkor adódni fognak a lehetőségek."



Én határozott vagyok,őszinte,becsületes mégis eggyetlen kapcsolatom sem volt de munkahelyem az volt már 30 legalább. Az van ha valki őszinte kimondja amit ki kell az nem kell sehova.Ezért lesz még 3 évem azt kuka.

jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen sokkal kevesebb nővel találkozhatsz 1 nap mint az interneten és az a kevesebb nő is ugyanúgy eltűnhet ha nem érdekled igazán.
jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Valószínűleg azért tűnnek el a talik után, mert rosszabbul nézel ki, mint a képeiden, avagy nem vonzó a személyiséged, pl. ilyen kis határozatlan vagy, azt nem szeretik a nők."


Szerintem pedig pontosan arról van szó, amit a kérdező is mond, idézem:


"Régen ez nem volt jellemző(6-8 éve), most meg a felgyorsult világban, az internet nem hogy összehozza, hanem eltaszítja egymástól az embereket."


Mert pontosan ugyanerről tudok én is beszámolni. Régen tök alap volt hogy keresték a társaságomat, és hogy lettek élő talik is tök könnyen. Már akkoriban is szórakoztató voltam, egyedi, kellően magabiztos sőt akár lehengerlő. Kinézetileg is inkább átlag fölé húzok. Na most az utóbbi pár évbe oda jutot a helyzet hogy online az emberek már engem is össze vissza ghostingolnak, vagy képesek úgy kezelni mint egy darab sz*rt. Hitegetés, hazudozás, hülyítés, váratás, fölösleges időhúzás. Mindezt úgy hogy én normálisan állok hozzájuk, és ezzel még vissza is élnek. Szóval nem a kérdező változott meg szerintem sem, sőt nem is én öregedtem meg, a szociális skilljeim még javultak is, és annak ellenére van ez. Egyszerűen ennyire k*rva világ lett mostanra és főleg online, és ilyenné vált a legtöbb ember egymással.


Egyébként kíváncsian várom a többi választ is, mert engem is érdekel hogy akkor manapság hol lenne érdemes ismerkedni. Az online terep nagyon nagyon tönkre lett téve mostanra, úgy érzem. Pedig egykor kifejezetten imádtam.

jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 érdekes én jobban nézek ki, mint 6-8 éve és nagyobbak a sikereim is, mint akkoriban :D Nem a világ változott meg, hanem ti, negatív irányba.
jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőként nagyobbak a sikereid mint 6-8 éve úgy érted? Ha a válaszod igen, akkor el lehet gondolkodni hogy talán mégis a világ és a trendek változtak meg ennyire. Tömegesen látom férfi oldalról a megváltozott erőviszonyok hatását az ismerkedésre, mi mennyire tolódott el, és sokakat mennyire lehetetlen helyzetbe hoz. Mindezt úgy hogy régen voltak sikereik, vagy akár kapcsolataik. Meg egyre több olyan embert is aki elengedte hogy inkább nem kér belőle akkor, fókuszál a munkájára, életére, hobbijaira. Mert ennyire cinkelt lappal játszós és lejtős pálya lett a jelenkorban a társkeresés is, egyenlőséget ez már nyomokban sem tartalmaz.
jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!