Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14 éve edzek hogy lenyűgözzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éve edzek hogy lenyűgözzem a nőket a testemmel, hogy legyen barátnőm. Egyszer nem értem el vele semmit. Létezik hogy nem elégséges a kisportolt külső?

Figyelt kérdés

#nők #edzés #incel #gymcel #Gymmaxing #Looksmaxing
jún. 4. 09:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
23%
Plasztikai sebészt próbáltad már?
jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Milyen a belsőd? Mert top külső és ocsmány belsővel nem sokra megy az ember. Szerintem itt lesz a hiba.
jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
A belsőm is jó, van diploma, irodai állás, lakás pesten. Mi kell még nekik mégis?
jún. 4. 09:31
 4/32 anonim ***** válasza:
82%
Nálam a szép arc a beugró, a testét csak azután nézem meg.
jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
15%
A plasztikai sebészt nem hülyeségből írtam. Lehet, hogy nem vagy valami jóképű gyerek, de azon is tudsz valamennyit javítani.
jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
jóképű vagyok, sármos
jún. 4. 09:34
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
#3 ezek nem belső tulajdonságok.....
jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
73%
Hol szoktál ismerkedni? Neten vagy élőben?
jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%

Lehetsz egy Adonisz, lehet bármilyen kocsid és diplomád; ha egy paraszt vagy*, nem tudunk röhögni egymás hülyeségein, és nem azonosak a céljaink az életben, akkor nálam semmi esélyed sincs. Merem állítani, hogy sokan mások is így éreznek.


*Ne érts félre, nem téged parasztozlak le, mert nem is ismerlek. Csak általánosságban mondom, hogy a belső értékeket fontosabbnak tartom, így ha valakinek az nem szimpi, akkor nem fogja ellensúlyozni a kinézete.


Mondjuk kicsit gyanús, hogy így tolod az arcunkba az infót a kinézetedről és vagyonodról, de a belső tulajdonságaidról semmit nem tudtunk meg.

jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
15%
Öreg vagy.
jún. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!