Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jó személyiség felülírja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó személyiség felülírja a külsőt?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy lánnyal, nagyon hamar megtaláltuk a közös hangot, tényleg mintha személyiségben teljesen egyeznénk, azonban külsőre nem vonzódom hozzá..


Igen, számít a külső, aki mást mond, az hazudik..

Elég sakk matt helyzetben vagyok, mert személyisége viszont nagyon jó..


Mit tegyek?



máj. 31. 23:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Így nem, ritka esetekben előfordul, ha már egy ideje ismeritek egymást, eleinte nem jött be, mégis elkezdesz hozzá vonzódni, pl kollégák esetén szokott ilyen lenni, hogy nincs első látásra vonzalom, de sokat beszélgettek, nevettek együtt, stb és egyszer csak azt veszed észre, hogy bejön.

De így felesleges erőlködni, hogy eleve kapcsolat a cél, mert egyáltalán nem törvényszerű, hogy a jó személyiség kivált bármi többet, mint szimpátiát.

jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nemrég óta beszélgetünk, de ilyen még soha nem volt. Jönnek a témák, érdeklődik. Mintha évek óta ismernénk egymást, rengeteg mindenben egyezik a véleményünk, hasonlítunk.


Külső alapján nem csak 1 testrésszel van a probléma, az arca sem jön be annyira, illetve úgy egészében. 7# Nem elvárás, hogy kint legyen mindene.. Ilyen lánnyal nem is beszélnék, aki kirakat, mert valószínűleg nem én vagyok az egyetlen érdeklődő.. B opció meg soha nem leszek senkinél :)


Szimplán az zavar leginkább, hogy én sportosabb vagyok, jóval, Ő pedig nem szeretne változtatni a külsején semmilyen irányba, merthogy neki így jó. (Ezzel teljesen egyetértek, senki se változzon meg csak akkor, ha Ő szeretné)


Csak így meg fura a helyzet, mert amúgy meg kedves, intelligens lányról van szó, csak saját magával szemben igénytelen..

jún. 1. 09:08
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd, keress másikat.🤷🏼‍♀️
jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Rengeteg embernek felülírja különben kb. már ki haltunk volna. Nekem soha mivel nagyon finnyás is igényes vagyok
jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

En olyan vagyok h a masik lelke fog meg. Oke h helyes a srac de keptelen vagyok hozza kapcsolodni ha a lelke egy szemetes.

Ellenben egy jo lelku normalis pasihoz siman tudok vonzodni akarmilyen a teste.

jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit görcsölsz ennyire? Nem tetszik és kész! Ha elsőre nem volt meg a szikra, akkor 200adikra sem lesz.

Barátkozz vele, vagy simán építsd le. Minek húzzátok egymás idejét feleslegesen?

Majd jön másik, aki egyből szikrázni fog, nem csak agyban, de a szemedben is!

jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
49%

Én is azt gondolom hogy ez nem fog menni. Olyasmi lehet a probléma, hogy a csaj egy dagadt disznó, te meg sportos vagy, adsz magadra.

Ne dőlj be neki, azért érzed jól magad vele, mert ezek mestere annak hogy hogy adják el magukat, mert ugye a külsejükkel nem tudják az már neked is lejött.

Mihamarabb szakíts. Semmi jó nem lesz ebből, és keress hozzád való nőt.

jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!