Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha társkeresőn ismerkedve, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társkeresőn ismerkedve, a másik fél, valakivel több napja tartó beszélgetés után átírja a bemutatkozását, akkor felejtős a dolog?

Figyelt kérdés

máj. 27. 17:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
De nem is találkoztatok még, ennyi idő alatt max szimpátiát érezhet, nyilván nem azt fogja gondolni 4 nap beszélgetés után, hogy te vagy az igazi. Ez teljesen normális.
máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Szerintem ha valaki esélyesnek tart egy jelöltet és szívesen beszélget vele, a beszélgetés közben nem írja át a bemutatkozását, nyilvánvalóvá téve, hogy jobbat keres.

Nyilván ez ott van a nők többségében, de ilyen világosan kifejezve, nem hozza meg a kedvet a beszélgetés folytatására.

máj. 28. 12:03
 23/33 anonim ***** válasza:

De csak beszelgettetek.

Erre van az online ismerkedés, hogy egy idejűleg minél több szimpatikus embert ismeri meg aztán az x közül eldontod, kivel mennél randira. Ez ilyen.

máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
De érthető a különbség aközött, hogy több emberrel beszélget valaki és nyitott még többre, meg aközött, hogy ez ilyen világosan ki is van fejezve, nem?
máj. 28. 12:07
 25/33 anonim ***** válasza:
47%
Nincs különbség. Jó hogy már el nem várod, hogy amíg veled beszélget, addig a profilját is törölje, mert addig tud másokkal is dumalni. Komolyan 0 dolgokon vagy fennakadva…
máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Nem dolgom az értetleneket meggyőzni. Nyilvánvaló a különbség. És nyilvánvaló ha személyesen van benne az ember, akkor nem kezd idegeneknek fölényeskedni. Addig megy a duma, amíg nem ő a sértett fél. Az meg nem releváns.
máj. 28. 16:20
 27/33 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is volt ilyen, én is ismerkedtem tinderen. Nem kertem számon, mert nincs miért. Tulajdonképpen miért alakítasz ki ilyen érzelmi kötődést x beszélgetés után?
máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Nem számonkérés. És ha megfigyeled a kérdés arra irányul, hogy van e így értelme a folytatásnak, amire minél több, saját történeten alapuló tapasztalatra lennék kíváncsi, ha már erre van ez az oldal.

Nekem van erről egy véleményem amit már megosztottam, de kíváncsi vagyok ki mit gondol. Viszont a folyamatos személyeskedés helyett valódi véleményekre vagyok kíváncsi.

máj. 28. 16:39
 29/33 anonim ***** válasza:
47%

Semmit nem személyeskedett🤣

Foglalkozz azzal, hogy te folytatni akarod e így és ne arra alapozz, hogy ki mit tenne.

máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

"Ha ennyire kisebbségi érzésed van, akkor emiatt nem fogsz tudni ismerkedni!"

"Ha te ilyen miatt féltékenykedsz vagy hisztizel, azzal te dogod ki magad a versenyböl."

"Te gondolod túl és te gondolod rosszul."

"De ha ennyire sértödös vagy, akkor van esély, hogy emiatt nem lesz belöle semmi"

"Nem érdemes válaszolni, mert a kérdezö mindenkibe beleköt"

"Tulajdonképpen miért alakítasz ki ilyen érzelmi kötődést x beszélgetés után?" Ez mind személyeskedés. Én meg majd eldöntöm, hogy megkérdezzem e mások véleményét vagy ne, köszi! Erre van az oldal elvileg.

máj. 28. 17:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!