Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt lányok és fiúk akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt lányok és fiúk akik tanácsolják hogy itt ismerkedjek igen? vagy nem?

Figyelt kérdés
Itt a gyakorin sajnos elég sok rossz tapasztalatom erről az oldalról. Például itt nem tudtam megismerni egy normális lányt valószínűleg nincs is itt olyan lány. Olyant kerestem volna itt akinek hasonló érdeklődési köre van és hasonló gondolkodása. Itt inkább talán sok a bizonytalan lány vagy akik nemis igazából lányok ha meg sok bizonytalan fiúk vannak itt. A környezetemben már körül néztem személyesen is minden lánynak van párkapcsolata de legtöbbnek csak felszínes kapcsolat van nekik! Olyan lányt akit szerettem volna a környezetemben egy se nincs olyan , ha van is egyedülálló csak magukkal vannak el foglalva nem kell nekik a párkapcsolat se a barátság el vannak igyis,plusz a kétszínűség meg a beképzeltség és a nagy igényeik meg van bennek a többségben,Környezetemben el határoztam hogy a már nem szeretnék ismerkedni. Más megoldást próbálok keresni, esetleg ha tudnátok ismkerkedesre való ötletet, azon kívül ha itt írna egy normális fiú vagy lány annak is örülnék.
máj. 7. 23:39
 1/7 anonim válasza:
Ne itt ismerkedj. Van ezer meg plusz egy másik platform ahol célirányosan ismerkedni lehet. Facebook, Badoo, Tinder, Boo és így tovább.
máj. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A gyakori tele van feministákkal, úgyhogy férfiként felejtős az itteni ismerkedés.
máj. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sose értettem, miért pont egy olyan oldalon ismerkedik valaki, ahol egyrészt alig van a célcsoportjába tartozó partnerjelölt, másrészt nulla információ alapján próbálnak válogatni. Tehát itt max. annyit látsz, hogy 24L, de nem tudod, hol él, hogy néz ki, mi a hobbija, érdeklődése, keres-e kapcsolatot és ha igen, milyet. És ha baromi nagy szerencséd van, akkor akad az egész oldalon 2-3 potenciális partner, aki nyitott is az ismerkedésre.

Ha meg felmész egy bármilyen társkeresőre és beállítasz egy megadott korosztályt, távolságot (plusz még sok egyéb szűrőt lehet, magasság, végzettség, dohányzás, akar-e gyereket, stb.) és máris előszűrve, képpel tudsz szelektálni.

Arra szoktak hivatkozni, hogy de a társkeresőkön nem sikeresek... Oké, de ha 100 nőből 100 visszautasít, akkor 3-ból miért lenne jobb az arány? A társkeresőkön pont a nagy számok törvénye miatt nagyobb az esély, , hogy akad EGY, akivel kölcsönös a szimpátia.

máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 Facebookon se nem biztonságos azon vannak a legtöbben az emberek mindenféle Facebookon már nem ismerkedek. Tinder,Boo, Badoo azok ingyenesek ?
máj. 8. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Van a Facebooknak saját társkeresője, sok szempontból jobb, mint a Tinder vagy a Badoo.
máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Facebookon saját társkeresőjét ki próbálom kösz az infót.
máj. 8. 09:58
 7/7 anonim ***** válasza:
ne gyakorin. Olyat próbálj ki, ahol vannak fotók
máj. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!