Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legnagyobb probléma a nőkkel?

Figyelt kérdés

Mindig a férfiakról van szó, hogy problémásak. Lássuk a másik oldalt.


25-35 éves korosztályban.


márc. 12. 12:30
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
67%
azt hogy nem ismeri be hogy igaz, ezért lepontozzák a normális válaszokat.
márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
83%

Leirom, hogy én 25 éves nőként mit látok.

A többségnek semmi onismerete, sem ember ismerete nincs, megy a “nagy szerelem” után, ami sok esetben egy kizsákmányoló, érzelmileg manipulatív kapcsolat. Nem állnak ki magukért, nem tudjak megfogalmazni az igényeiket, nincs jövőképük. De egyébként a férfiaknál ugyanezt látom.


25N

márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
42%
6#-os vagyok, magyarázzatok el, hogy miért nincs igazam? :D
márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
30%
"Csak azt várd el, amit nyújtani tudsz" nőkre nem érvényes, ők alanyi jogon bármit elvárhatnak mert nők. Szerintük:D
márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
13 - igazad van nyugi
márc. 12. 12:52
 16/40 anonim ***** válasza:
45%
Sok baj van velük, de szerencsére nem nekem kell vele foglalkozni, mert van párom és én jól elvagyok! :)
márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
8%

13

Mert nincs igazad. Miért lenne? Állítasz valamit, mert ismersz két not vagy húszat, aki ilyen. Akkor már mindjárt a többi 4 millió is ilyen.

márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
31%

Amelyik összejön velem azzal semmi gond nincs.

Amelyik nem akar...háát azzal gond van :((

márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
54%

2 mondatból próbálnak következtetéseket levonni ,aztán eltűnnek .

Legalább egy "bocs,de nem" kiférhetne a szájukon ,szóval lehetnének korrektek .

Sírnak ,hogy egyedül vannak de mégis ghostolnak , úgy nehéz ha megsem próbálják megismerni a másikat .

Némelyik úgy fent horda az orrát ,hogy a Burj Kalifa hozzájuk képest kádárkocka .

28/f , köszi kekszet nem kérek.

márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
73%
Tudom, hogy le leszek pontozva, de akkor is leírom a személyes tapasztalatomat. Az őszinteség és a megbecsülés teljes hiánya.....tisztelet a kivételnek. Sokan azért viselkednek így mert ők is ezt kapták a férfiaktól, de intelligens ember képes arra, hogy ezt a helyén kezelje. Nem a mostani partnert kell azért büntetni amit az exei elkövettek ellene.
márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!