Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adnátok esélyt olyan férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok esélyt olyan férfinak aki börtönbüntetést kapott pedofilia miatt de szabadult és nagyon megbántva tettét?

Figyelt kérdés
febr. 10. 18:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy járnék pedoval. Semmilyen börtönviselt ember nem jöhet szóba (hacsak nem bizonyítottan ártatlanul ült).
febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

4

Na és? A pedofil egy nyomorult féreg volt, aki nem tudott parancsolni a beteges vágyainak, de ez az ember? Ez mégis miért asszisztált a dologhoz?


Ez olyan, mintha Ted Bundynak vagy Jeffrey Dahmernek falazott volna valaki anélkül, hogy ő maga egy elmebeteg szociopata lett volna, puszta nyereségvágyból. Szerintem ugyanannyira gyomorforgató, mint a pedofília.

febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Amúgy eleve szürreális a kérdés, mert nem bánná meg, hisz úgy gondolja, nem tehet róla. Másrészt ő se akarna tőlem semmit, mivel felnőtt vagyok. Egyértelmű, hogy csak a gyerekem közelébe akarna kerülni. Esélytelen.
febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy adnék, sőt ha megtudnám hogy egy pedofil féreg, a környezetemben és a környezetében mindenkivel tudatnám hogy mit tett, és tudom hogy lenne olyan aki így vagy úgy, de gondoskodna róla hogy ne ismételje meg...
febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Aki pedofil, az is marad. Még ha nem is követ el bűntényt.

Meg az, aki oda eljut, hogy tegyen is érte, annak milyen pszichéje lehet?

febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
41%

Az egy dolog, hogy a büntetés letöltése után valaki visszailleszkedik a társadalomba és a környezete nem lincseli meg, hanem el tud menni a boltba anélkül, hogy abuzálnák és talál valami olyan munkát, ahol nem árthat senkinek. Ennyi "kegyelmet" szerintem gyakorolhat a társadalom egy pedofil bűnelkövetővel szemben is.


De párkapcsolat? Na ne már...

febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
4: Nem tudott róla? 2011 és 2016 között tucatnyi gyerek jelezte, gyermekvédelmi gyámok, az intézményben dolgozó nevelők, pszichológusok. 5 éven át fedezte a főnökét és vonatta vissza a vallomásokat egy csomó gyerekkel. Ha nem tudott róla, akkor a mentális képességeivel van gond.
febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nincs olyan, hogy egy pedofil vagy gyilkos megbánja a tettét. Akik ilyesmire képesek, azok kattantak, beteg lelki világgal, csak azt bánják, hogy le lettek csukva. Megtennék bármikor újra, ha nem járna következményekkel.
febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezhet olyan, hogy megbánja a tettét, de ha valóban átérzi azt, hogy mit tett egy gyerekkel, akkor vagy megöli magát, vagy elvonultan él valami viskóban az erdő közepén.
febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!