Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyhogy manapság a budapesti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy manapság a budapesti discoknak nincs törzsközönsége, hanem mindig mások vannak és főleg csávók?

Figyelt kérdés
Régen lementem hétvégén láttam állandó arcokat akik 1-2 hetente jártak. Ráadásul az arány is mintha nagyon elcsávósodna és mintha nőne az átlagéletkor. A csajok is általában rá sem néznek a csávókra hanem csoportokban egymással szemben nekik háttal táncolnának.

jan. 31. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Na de egy 2 milliós városról van szó, persze, hogy sokan megfordulnak egy-egy helyen, megy nyilván több a lehetőség is, nálunk összesen van 2 db, aztán megyeszékhelyen lakom.


Az elcsávósodásról nem tudok nyilatkozni, nekem ez mindig is így volt meg, ahogy leírtad a kérdésben, a csajok általában nem egyedül mennek ilyen helyekre.

jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Engem néz kb minden csaj,persze ez egyénfüggő
jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Nagy néha szoktunk menni a Remixbe a Nyugatihoz. Látok ott olyanokat, nem is egyet, akik már kb 5-6 éve is ott táncoltak szombat éjjel. Ott pl van törzsközönség.
jan. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!