Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal felnőtt nőként hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal felnőtt nőként hol érdemes párkapcsolatot keresni?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatot szeretnék, de nem akarok online keresni randipartnert (rossz tapasztalat miatt). Mi más egyéb lehetőséget ajánlanátok, ahol nem az egyéjszakásokba botlok bele?
jan. 12. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Járj el programokra. Koncertekre, társasjátékos estekre, szakkörökre, tanfolyamokra, ilyesmikre. Bőven lehet ismerkedni ezeken a helyeken.

Arra persze nincs garancia, hogy akivel ott ismerkedsz meg, az nem egyéjszakást akar…

jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
#1 voltam egy 3 hónapos tanfolyamon, senki se beszélt senkivel a "Szia, hogy vagy?"-on kívül", szerintem ma ez már nem működik
jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Mennyi idős vagy?
jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy probáltam már ismerkedni emberekkel (voltam nyelvtanfolyamon is), de az emberek többségében van egy fajta gát. Olyan mintha a legtöbb csak azon lenne, hogy tudjuk le ezt is aztán nyomás haza.. vagy nem tudom, lehet hogy csak én nem találtam még meg azt a kört
jan. 12. 21:51
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Áh esélytelen, mindenki tök zárkózotz. Pénzkidobás azért beiratkozni ide oda h hátha szembe jön életem párja. Inkább fuss vagy állatmenhely önkéntesség...ilyenek.
jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a festőkörök tűnnek nekem most úgy, mintha ismerkedni járnának oda az emberek.
jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Én is elmentem egy ilyen festő cuccra...nőként festeni de ha lett volna egy pasi is....egy sem volt... 5-s voltam. Amugy a végére még a festést is untam...
jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hobbid szerinti társaságok

Rendezvények

Kifejezetten jók a dumaszínházas helyzetek

Közösségek


Nem tudom, hány éves vagy, hol laksz, mi érdekel, milyen emberre figyelnél fel, s mi a rossz tapasztalat, de ha írsz, segítek

jan. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Társkereső rendezvények. Ciki nem ciki ezek erre vannak kitalálva. Korosztály garancia is van.


RapidRandi , randi másképp, esküvő palota -> ez a 3 szervez ilyeneket Budapesten. Ők az ismertebbek.


A tanfolyam meg tánc meg egyéb hobbi ötletek nem jók. Ezekre nem azért megy az ember hogy ismerkedjen.

Ezen felül van még a Havervagy nevű közösség, nekik ismerkedős rendezvényeik vannak. Ez félig megoldás lehet hiszen kevésbé direkt azonban egy ilyen helyen szerintem megint csak necces de nem lehetetlen ha az ember nyitott.

jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sehol kb
jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!