Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen igényei vannak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen igényei vannak egy diplomás 24-30 éves nőnek a mai világban?

Figyelt kérdés
Személyes vélemények érdekelnek a fenn megnevezett kategóriájú nőktől.
jan. 9. 13:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%

Igények.

Nos, szeretnék egy kicsi, de saját lakást. Nem kell, hogy nagy legyen, elég nekem 20 nm is mivel egyedül vagyok, csak legyen egy kis saját kert, ahol a háziállatot tarthatom.

Szeretnék szakmailag fejlődni, hogy elsimerjenek a munkahelyemen, és biztos helyem legyen ott. Idővel szeretnék majd ennek fényében előlépni és kicsit többet keresni.

Nem túl sok, de jó minőségű ruházati cikkeket, amelyek praktikusak és tetszenek is.

Szeretnék új sportokat kipróbálni, új dolgokat tanulni, és 1-2 más szakmában is hobbi szinten kipróbálni magam, amelyek korábban is érdekeltek, de sajnos biztos megélhetést nem tudnak nyújtani.

Szeretném, ha az a férfi, akit szeretek, viszont szeretne és lehetne közös jövőnk. De mivel ez nem egy kikényszeríthwtő dolog, ezért B terv szerint a fentiekre koncentrálok és igyekszem kihozni az életemből amit lehet.

jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit már több vagyok, de 26 évesen ismertem el a páromat. Amit "elvártam" (de hülye ez a kifejezés):

- lelki és szellem partnerem legyen

- hasonló értékrend, világnézet

- legyen hivatástudata, motivátsága, legyen tehetséges abban, amit csinál

- ne legyenek függőségei (cigi, alkohol, drog, szerencsejáték, fétisek)

- ne legyen állandó távolléttel járó munkája

- ne legyen nálam fiatalabb

- ne legyen nálam alacsonyabb

- külsőre számomra vonzó legyen (ez szubjektív nyilván)

jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
#10 diplomásként én sem értem, miért elvárás ez egyeseknél. Az én párom nem diplomás, de nagyon értelmes, jólelkű és jól menő vállalkozása van. Akkor kit érdekel, van-e felsőfokú végzettsége.
jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
Semmi
jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mint egy 15 évesnek
jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 33 vagyok, válaszolhatok?

Legyen a pasinak célja az életben, vagyis céljai fejlődés, akár további tanulás, akár előrelépés a munkában. Szeresse a munkáját, amit csinál akkor egyenesben lesz az élete, normális kerékvágásban.

Akarjon közös jövőt ha jól kijövünk aztán együtt megteremtjük a lakást az autót meg a többit. Jó nyilván azért arányaiba ne keressen kevesebbet nálam de diplomás pasi nem hiszem hogy kevesebbet kap...ha meg vállalkozó akkor meg pláne.

jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Normális párkapcsolaton kívül konkrétan semmilyen igényt vagy elvárást nem nagyon szabadna előre támasztani. Amiket itt képesek voltak leírni az első oldalon, mindegyik irreális. Nem feltétlenül fogják így megtalálni az igazit.


35/F

jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább 16-ossal tudok azonosulni.
jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16,18: Nekem már csak egyetlen célom van tanulás/munka téren: Elérni, hogy így 10+ ledolgozott év után abba tudjam hagyni a melót. Nem akarok 40 évig dolgozni, közel sem. Sőt, 15nél kiszállnék az egész munkaerőpiacról a 'csába (mérnökként). Nem érdekel a karrier meg a ranglétra. Csak ki kell találnom, hogyan szabaduljak ki ebből :D
jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ja hát én se akarok dolgozni, csak élvezni az életet utazni aztán jöhetnek a babák...csak ki kell találnom hogy oldjam ezt meg jaaa meg kell egy számomra elfogadható pasas. 4 diplomával jaaa 16-os voltam de amíg ez nem valósul meg addig maradnék a földön az elvárásaimmal. :D

Már engem sem érdekel a ranglétra...egy idő után belefárad az ember. Vagyis nem a munkába hanem a mókuskerékbe fárad bele talán, tevékenynek kell maradni azért. :D

jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!